• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1648
odpowiedzi
563
najlepszych odpowiedzi
1 głos
odpowiedź 13 września 2015
Przestaje działać czyli nie da się go kliknąć? To raczej nie możliwe... Pokaż cały kod od tego
1 głos
odpowiedź 12 września 2015
https://jsfiddle.net/52g1L8ov/ Coś takiego?
1 głos
odpowiedź 12 września 2015
Proponuję, abyś po prostu wpisał oznaczenie aktualizacji w wyszukiwarkę. Przykładowo po wpisaniu "KB
1 głos
odpowiedź 11 września 2015
Jest możliwe bez bazy, wystarczy przyjmować w skrypcie dane z formularza (POST) i wysyłać je na emai
1 głos
odpowiedź 11 września 2015
Eh to jest nie tak, że nie masz zamkniętego ani jednego diva. Przez to każdy jest w każdym i w ogóle
0 głosów
odpowiedź 10 września 2015
To zależy co chcesz zrobić. Jeśli chcesz dłubać bardziej w back-endzie - coś w stylu np. system logo
3 głosów
odpowiedź 10 września 2015
Nie rozumiem po co używasz do tego JavaScriptu czy tam jQuery. Nie lepiej zrobić to przez CSS? A co
1 głos
odpowiedź 9 września 2015
Ogólnie to mi się całość nawet podoba tylko to menu jakoś nie bardzo na mniejszych rozdzielczościach
2 głosów
odpowiedź 9 września 2015
Z CSSem wszystko jest okej, pytanie tylko czy masz plik o takiej nazwie i rozszerzeniu w folderze st...
2 głosów
odpowiedź 9 września 2015
Ustaw margin: 0; dla sekcji body w CSS. body { margin: 0; }  
0 głosów
odpowiedź 5 września 2015
To zapewne efekt braku podania nagłówka z kodowaniem w wiadomości. Ja zawsze korzystam z nagłówków
1 głos
odpowiedź 5 września 2015
Jeśli dobrze wkleiłeś kod to może trzeba po prostu poczekać? Podobnie piszą tutaj: Po wykryc
5 głosów
odpowiedź 5 września 2015
<a href="nazwapliku.zip">Pobierz plik</a> Zakładając że plik nazywa się nazwapliku.zip
0 głosów
odpowiedź 5 września 2015
Krok po kroku: Zakładasz/kupujesz konto na jakimś hostingu. Szukasz gdzieś w panelu administracy
1 głos
odpowiedź 3 września 2015
W kodzie CSS dla width w #content nie podałeś jednostki. Powinno być tak: width: 640px; Nie wiem
2 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2015
Sama domena nie wystarczy. Domena jest to po prostu najprościej mówiąc nazwa, która wskazuje na
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2015
Skoro masz wzór to dajesz prawy przycisk myszy na to pole, bierzesz zbadaj element i jedziesz ;) A
11 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015
Szczerze to mi tam obojętnie ale jakoś do szczęścia mi to nie potrzebne - czy te punkty czy tam głos
0 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2015
Zależy o jakiej mówisz - .pl czy jeszcze innej. Nie polecam tych dużych rejestratorów typu nazwa.pl,
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2015
Nie bardzo rozumiem sens tego pytania... Może po prostu spróbuj zrobić aktualizacje do Windowsa 10

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...