• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1648
odpowiedzi
563
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 3 października 2015
Eh, nie rozumiem co ty masz za ciągły problem z bazą danych i to na localhoście... Co do tego pytan
0 głosów
odpowiedź 3 października 2015
Mam zainstalowanego XAMPP-a w celu zarządzania bazą danych MySQL. XAMPP nie służy do zarządzania
1 głos
odpowiedź 3 października 2015
Tabelę czyli na <table> jak rozumiem? No to jaki masz problem bo nie wiem? Dajesz pierwszej ko
0 głosów
odpowiedź 2 października 2015
No raczej każdy, bo skoro za niego płacisz to nie chcesz aby wyświetlał się na nim samowolnie jakiś
1 głos
odpowiedź 2 października 2015
Ja tam polecam Atoma, pomimo tego że jest uczucie tej lekkiej ociężałości to ogólnie podoba mi się,
1 głos
odpowiedź 28 września 2015
$sql = "SELECT * FROM logowanie WHERE login='$login' AND password='$haslo'"; $sql = "INSERT INTO ...
0 głosów
odpowiedź 24 września 2015
Access denied for user ''@'127.0.0.1' (using password: YES) To znaczy, że nie można zalogować się
1 głos
odpowiedź 21 września 2015
No raczej prosto się nie da nic zrobić, bo IP jest zmienne... Czyli nikt nie wie jakie ten ktoś będz
0 głosów
odpowiedź 21 września 2015
Być może najprostsza opcja - ktoś sobie zdjął ;) Nie ma tam ani podpiętego skryptu ani nic, więc n
3 głosów
odpowiedź 21 września 2015
Funkcja ta jest bo jest wbudowana w skrypt, na którym stoi nasze forum. Jedyne co to nie ma do niej
1 głos
odpowiedź 20 września 2015
Jak rozumiem masz też drugą tabelę, w której są przełożeni? Zakładając, że przykładowo nazywa się o
1 głos
odpowiedź 19 września 2015
Albo darmowy hosting np. cba.pl czy hostinger.pl albo druga opcja skorzystanie z czegoś w stylu
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015
A co to znaczy "robię forum"? Piszesz je od zera, korzystasz z jakiegoś gotowego skryptu c
2 głosów
odpowiedź 19 września 2015
Podaj linka do tej strony to może coś więcej zobaczymy. Skoro to Wordpress to w ciemno mogę obstawi
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015
Dlaczego zrobiłeś duplikat pytania? https://forum.pasja-informatyki.pl/61268/jak-dodac-domyslny-lin
0 głosów
odpowiedź 19 września 2015
Yyy że co? Jeśli dobrze zrozumiałem to chciałbyś zrobić tak, że gdy znajomy wpisze np. u siebie w d
2 głosów
odpowiedź 16 września 2015
To musisz mieć coś źle w innym miejscu... Sposób taki jak podałeś jest poprawny, co więcej w tablicy
0 głosów
odpowiedź 14 września 2015
Pokazać kod albo najlepiej umieścić gdzieś online abyśmy mogli zobaczyć... Meta z kodowaniem UTF-8
1 głos
odpowiedź 14 września 2015
Masz na pewno session_start(); na początku każdej strony, na której korzystasz z sesji?
1 głos
odpowiedź 13 września 2015
Czyli pytasz jak przenieść ten pomarańczowy pasek między treścią a reklamą (div o id pasek) na lewą

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...