• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Arkadiusz Waluk

1648
odpowiedzi
563
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2020
Słusznie zauważyłeś, że w $polaczenie jest tworzony obiekt klasy mysqli. Następnie jednak wykonujesz
0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2020
Naprawione
0 głosów
odpowiedź 16 grudnia 2020
To nie problem, to właściwe zachowanie bazy danych. Skoro są jakieś powiązania, czyli użytkownik ma
0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2020
Przede wszystkim IP musi być publiczne, ze zmiennym można sobie poradzić przez DDNS. Należy otworzyć
3 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2020
Ładne parę lat temu czytałem dość regularnie. Może coś się zmieniło, ale ja w którymś momencie uznał
1 głos
odpowiedź 8 grudnia 2020
Wygląda jak obiekt w tablicy, a więc jeśli chcesz się dostać do pierwszego elementu to po prostu coś
1 głos
odpowiedź 29 listopada 2020
Jeśli masz na myśli tę funkcję: https://www.php.net/manual/en/pdo.quote.php to od razu pod
1 głos
odpowiedź 29 listopada 2020
Chodzi o tablicę z kluczami tekstowymi? ['name' => 'Igorek', 'password' => 'qwerty123']
1 głos
odpowiedź 23 listopada 2020
Jak dla mnie problem tu jest prosty: z tego co pokazujesz mailer loguje się na konto w mojadomena.pl
1 głos
odpowiedź 22 listopada 2020
Zapytanie SELECT * już wyciąga Ci wszystkie kolumny (id, nazwa, występowanie) oraz wszystkie wiersze
0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2020
Na razie przywróć linijkę z ini_set() ale zmień 0 na 1 (lub upewnij się w konfiguracji php - gd
1 głos
odpowiedź 22 listopada 2020
Na początek prośba: istnieje takie coś jak znaki interpunkcyjne i bardzo by się w wypowiedziach na f
0 głosów
odpowiedź 21 listopada 2020
Generalnie ten błąd oznacza złego hosta bazy, nie może w ogóle namierzyć hosta o podanej nazwie. Moż
0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2020
Warto byłoby pokazać kawałek kodu odpowiedzialny za logowanie, bo nie wiemy co dokładnie masz, nie k
1 głos
odpowiedź 9 listopada 2020
Generalnie nie potrzebujesz robić nic w modelu, możesz od razu w kontrolerze (czy gdzie tam potrzebu
1 głos
odpowiedź 21 października 2020
Aplikacja sama nie zgadnie jaki to post, musisz to gdzieś przesłać, zapewne w body requesta albo w a
0 głosów
odpowiedź 21 października 2020
Trochę nie rozumiem co chcesz zrobić i w jaki sposób. Odpalić stronę czyli chcesz, aby tak jakby uru
0 głosów
odpowiedź 18 października 2020
Najprościej by było jakbyś miał publiczne stałe IP i otworzył port na swój komputer. Jeśli masz publ
0 głosów
odpowiedź 16 października 2020
To może być dosłownie wszystko. Włącz tymczasowo wyświetlanie błędów PHP (display_errors w php.ini l
0 głosów
odpowiedź 2 października 2020
U mnie działają strzałki w prawo i lewo po wcześniejszym kliknięciu w bloczek, może to będzie jakieś

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...