• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z WampServer

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,240 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2016 w PHP przez gab123 Mądrala (5,230 p.)

Mój problem polega na tym ze zgrałem WampServer wszystko szło bardzo prosto ale kiedy klikam na zgrana aplikacje start WampServer lub WampMenager.exe nic się nie dzieje program co prawda pojawil się w pasku ale jak wchodzę na http://localhost nic się nie dzieje. Czy ktoś mi może pomoc ? Z góry Dziękuje

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 12 stycznia 2016 przez gab123
 
Najlepsza
Co znaczy "zgrałem WampServer"? Zainstalowałeś go normalnie czy jak?

Ikona która pojawia się na pasku jest zielona czy w jakimś innym kolorze? Kolor zielony oznacza prawidłową pracę.

I co znaczy że nic się nie dzieje? Co dostajesz jak wejdziesz na localhost?

PS. Czemu robisz duplikaty pytań? -> https://forum.pasja-informatyki.pl/97850/problem-z-inastalacja-wampserver
komentarz 11 stycznia 2016 przez gab123 Mądrala (5,230 p.)
Zainstalowałem normalnie.

Jest pomarańczowa.

Klikam i nic się nie dzieje.

Wchodze na localhost i pojawia mi się błąd że taka strona nie istnieje.

Bo myślałam że tamto się nie wysłało bo nie było go w "moję treści"
komentarz 11 stycznia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Wrzuć na jakiś hosting screeny co robisz po kolei oki? (  LINKI UMIEŚĆ W SWOIM PYTANIU )

komentarz 11 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No czyli coś jest źle, pomarańczowa ikona oznacza że coś nie działa jak trzeba. Zielona jak pisałem mówi że wszystko ok. W ciemno mogę strzelać że masz zajęte jakieś porty - może uruchomiony XAMPP i on coś blokuje bo z tego co widzę to z nim też coś kombinowałeś? Może Skype albo jeszcze coś innego? Ciężko powiedzieć.

Kliknij na ikonę WAMPa lewym (tam w trayu koło zegara), Apache > Service i zobacz czy tam masz dostępną opcję zatrzymaj usługę. Jeśli nie, to znaczy że usługa jest niewystartowana. Wtedy możesz sobie tam wziąć test portu 80, może to coś pokaże. A jeszcze oprócz tego to możesz zrobić restart wszystkich usług jeśli nie robiłeś, może to coś da.
komentarz 11 stycznia 2016 przez gab123 Mądrala (5,230 p.)
Tak mam skypa. Czy nie da się tego jakoś używać z skypem. Czy trzeba po prostu odinstalować Skype ?
komentarz 11 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Wystarczy mieć wyłączony, wtedy nie blokuje portu i powinno działać. Inne rozwiązanie to zmiana portów serwera i też będzie działać.
komentarz 12 stycznia 2016 przez gab123 Mądrala (5,230 p.)
Dziękuje, teraz wszystko działa poprawnie. (:

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 515 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2016 w PHP przez gab123 Mądrala (5,230 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 205 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Marven88 Użytkownik (750 p.)

92,548 zapytań

141,391 odpowiedzi

319,512 komentarzy

61,932 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...