• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Polecamy książki o samorozwoju!

VPS Starter Arubacloud
+5 głosów
1,651 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
edycja 26 września 2016 przez Geek
Książki o samorozwoju które przeczytałem i polecam:

- Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Carnegie Dale -> kopalnia wiedzy w zakresie kontaktów między ludzich, koniecznie trzeba ją przeczytać

- Start with why - Simon Sinek

- Go-givers: Rozdawcy sprzedają więcej - Bob Burg

Znacie jakieś inne książki o tej tematyce godne polecenia? :)

8 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Feniks Obywatel (1,560 p.)
Hm sam gorąco do przeczytania polecam to: "Bogaty ojciec, biedny ojciec" Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter. Książka naprawdę warta uwagi.
+2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Feniks Obywatel (1,560 p.)
Zapomniałeś chyba o książce, która nie wiem już ile razy była polecana przez Pana Mirosława, czyli Slight Edge
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Nie czytałem jej, więc jej nie będę polecał :) Bardziej chodziło mi o to żeby właśnie inne osoby podrzucały tytuły które przeczytały i polecają :)
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez niezalogowany

Anthony Robbins Obudź w sobie olbrzyma.

0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez niezalogowany

Mateusz Grzesiak Success and Change i Alpha Human.

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)

Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny - Brian Tracy.


Ksiązka również odnosi sie do techniki Slight Edge oraz jej paliwa napędowego czyli właśnie samodyscypliny.

0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)

Pragmatyczny programista. Od czeladnika do mistrza

Autorzy: Andrew HuntDavid Thomas

0 głosów
odpowiedź 21 września 2015 przez maxverdagrupo Nowicjusz (140 p.)
Ostatnio proponujemy ksiazke Maxa Verdy. Krotka i dziwnie napisana, ale widzimy, ze daje wielu osoba powod do namyslu. Do pobrania www.maxverda.cba.pl Pozdrawiamy
0 głosów
odpowiedź 26 września 2016 przez megasamalance Nowicjusz (140 p.)

Ja zdecydowanie mogę polecić warsztaty samorozwoju, które organizuje Michał Pasterski. Jest to doświadczony trener, który przekazuje przede wszystkim praktyczne informacje. Ja korzystałem z takich szkoleń w ubiegłym roku i muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolony. Wydaje mi się, że w tym roku też organizują takie warsztaty. Na tą edycje też się wybieram więc może ktoś z was dołączy? Jezeli tak to napiszcie mi tutaj albo na priv. Warsztaty możesz znaleźć tutaj http://lifearchitect.pl/warsztaty/self-coaching-pazdziernik/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 384 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 450 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 186 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...