• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Tutorial] HTML5 Canvas JavaScript dla bardzo początkujących -Rysowanie i sterowanie obiektem za pomocą klawiatury

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
1,514 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)

Cześć,

Jako że dostałem sporo pozytywnych komentarzy pod poprzednim tutorialem JavaScript,
Nagralem kolejny także o JavaScript ale tym razem Canvas z HTML5, myśle ze bedzie to pierwszy odcinek serii o tworzeniu gier w HTML5.

Ps. Jest troche głośniej niż ostatnio ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=HqZHR5-LrpA

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Ciekawy film, tak trzymaj :)
+2 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez dixtel Użytkownik (680 p.)
Naprawdę świetny tutorial. Trzymam kciuki
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
Właśnie oglądam Twój tutorial, świetny jest, proszę jeszcze o umieszczenie tutoriala jak wystylizowałeś tą kostkę w HTML i CSS to będzie świetny komplet. Nawet będziesz mógł sobie zrobić listę na YouTube zatytuować ją np. Mój pionierski projekt z kostką do gry. :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie, chociaż wieje u mnie strasznie amatorszczyzną to liznąłem tematu.
https://www.youtube.com/user/comercja
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Dzieki, ale co do stylowania kostek to bylo to zrobione na szybko na potrzeby filmiku a pliki sa do pobrania pod nim. Nie chcial bym robic osobnego tutoriala o stylowaniu kostek :)
Na pewno zrobie jakies konkrety o html,css,framework w jednym i rownolegle coś o JavaScript ale glownei w odniesieniu do postaw pisania gier przegladarkowych czyli Canvas i jakies silniki jak np. Phaser
+1 głos
odpowiedź 10 maja 2015 przez niezalogowany
Masz suba ode mnie :)
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Widze ze Canvas nie cieszy sie zainteresowaniem mimo ze to JavaScript

Podobne pytania

+10 głosów
14 odpowiedzi 2,577 wizyt
+2 głosów
3 odpowiedzi 6,690 wizyt
+12 głosów
4 odpowiedzi 1,997 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2015 w JavaScript przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,955 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...