Witam serdecznie użytkowników, nie mogłem znaleźć w wyszukiwarce podobnego tematu.
Jestem w trakcie pisania strony w htmlu wraz z poradnikiem pana Zelenta na youtubie. Śledzę każdy krok a potem przepisuje go u siebie w notepad'zie ++. Problem pojawił się, i pomimo że przestudiowałem już wersję na filmie z wersją na moim komputerze - nie zauważam żadnych różnić. Jednakże po wyświetleniu kodu w Operze 5 blok znajduje się pod spodem a nie po prawej.
Potrzebne linki:
http://pastebin.com/RrarePQq (HTML)
http://puu.sh/miaYW/21ad36d985.png (Opera)
http://pastebin.com/0Dccq4cJ (CSS)
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)