• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zespół programistów

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
644 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Witam wszystkich forumowiczów!

Wczoraj napisałem posta o tym, że tworzę zespół. Ku mojemu zaskoczeniu napisało sporo osób, jestem aktualnie w trakcie przeglądania e-maili od ludzi zainteresowanych współpracą. Piszę o tym jeszcze raz by zachęcić Ciebie byś też spróbował swoich sił. Jeżeli interesujesz się programowaniem webowym, mobilnym, czy deskoptowym, jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenie w programowaniu, jeżeli jesteś osobą kreatywną, osobą, która chcę działać i wzbogacać swoje portfolio to napisz do mnie! Porozmawiamy, dowiemy się trochę o sobie i stwierdzimy, czy się nadajesz, czy nie.

Obecnie na temat realizowanych przez Nas projektów za dużo powiedzieć nie mogę. Będziemy tworzyć przydatne aplikacje webowe, gry mobilne, gry webowe, portale internetowe, ciekawe strony, może jakiś większy projekt gry PC, pomysłów jest masa.

Jeżeli Ty też chcesz pokierować swoim losem i powoli się ukierunkowywać napisz do mnie lub zadzwoń!

E-mail: milosz.wisniewski.97@wp.pl

Tel: 725924378

GG: 33662432

Skype: mwisniewski97

(polecam E-maila i telefon, jestem praktycznie 24/h)

 

Pozdrawiam miłośników IT!
1
komentarz 22 października 2016 przez obl Maniak (51,280 p.)
E tam, jak dla mnie nie biorę tego "projektu" na poważnie.

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez niezalogowany
OK, może napiszę, chociaż wolę chyba pracować sam albo z jednym kolegą, chyba rosnę na freelancera ;D
komentarz 23 października 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

chociaż wolę chyba pracować sam albo z jednym kolegą, chyba rosnę na freelancera ;D

Freelancera za 50zl ni jak potrafiącego pracować w grupie i uważającego, że jego kod jest super doskonały  (a jest na odwrót)

Znajdź se prace, popracuj z ludzmi i później się bierz za Freelancera :v

komentarz 23 października 2016 przez niezalogowany
A to freelancer pracuje w grupie? Przecież freelancer pracuje sam, o ile dobrze wiem. Na pewno warto umieć dobrze pracować w grupie, no ale freelancer? Chyba, że po to, żeby się najpierw czegoś nauczyć od innych ludzi, a potem pracować sam z większym doświadczeniem. Nie mówię, że nie umiem pracować w grupie, no ale pracować w grupie programistów to może być co innego.

Na razie mam 16 lat, więc nie muszę o tym myśleć, ale tak od razu freelancerem bym nie został, bo właśnie zarabiałbym te 50zł. Nawet jak ktoś jest indywidualistą i sam wie co by zrobił najlepiej, to i tak lepiej mieć chociaż dwie osoby do pomocy, jeśli mówimy o jakiejś małej grupie. Mówię, jeszcze jestem młody, nie muszę o tym myśleć ;)
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Jaki zakres wiedzy nt. programowania jest wymagany?

Ile już jest osób zaangażowanych?
komentarz 15 kwietnia 2015 przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
8 osób zaangażowanych razem ze mną.

 

Zakres wiedzy.. Hmm.. Tego dokładnie nie da się określić, wymagane jest pojęcie na temat tworzenia rzeczy przydatnych, więc osoby, które jeszcze siedzą w konsoli powinny się trochę poduczyć i swojego szczęścia spróbować później.

 

Niedługo wystartuje strona zespołu, na której będą wszystkie informacje (rekrutacja będzie nadal otwarta).
+1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Bardzo ciekawy pomysł :) chętnie dołącze
komentarz 15 kwietnia 2015 przez mwisniewski Obywatel (1,240 p.)
Tak jak pisałem wyżej: proszę o kontakt. :)
0 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez Robertosp266 Nowicjusz (240 p.)

Ja się chętnie dołączę ale nie teraz bo za mało umiem :-)  Jestem początkujący ale robię postępy... Kontakt zachowam na przyszłość. Pozdro smiley

 

–2 głosów
odpowiedź 22 października 2016 przez hiimJockiee Użytkownik (870 p.)
Napisz do mnie na skype grzegorz8344

 

Kevin : >
komentarz 23 października 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Następnym razem patrz na datę pytania. Ten człowiek może obecnie być w gastronomiku no

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 402 wizyt
pytanie zadane 15 października 2016 w Nasze projekty przez Mlody Nowicjusz (170 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 214 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez CenterPL Pasjonat (19,070 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 187 wizyt

92,565 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,599 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...