• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena mojej strony

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
467 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2015 w Nasze projekty przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)

Cześć, mógłbym prosić o solidną ocenę mojej strony? Co ewentualnie zmienić, dodać itd. I mniej więcej ocenić moje umiejętności jak na 15 lat :) Dzięki :)

http://janmager.pl/index.html

8 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Nie znam się na tworzeniu stron, ale moim zdaniem jeden z najlepszych projektów ostatnio. Chociaż zaraz Cię pewnie zjadą za część  techniczą :D
komentarz 30 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Strona robiona jakoś pół roku temu :) Jeszcze nie ogarniałem RWD i takich innych ciekawostek z CSS :D
komentarz 30 grudnia 2015 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Powtórzę jeszcze raz strona jest boska. Mam tylko takie pytanie skąd brałeś grafikę?
komentarz 30 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Wszystko tworzone samemu :) Mam też kanał yt : http://www.youtube.com/JanekDesign
komentarz 30 grudnia 2015 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Wow to nieźle
+1 głos
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez Xenox Użytkownik (580 p.)
Inwencja twórcza godna podziwu. Też chciałbym mieć takie pomysły na design.

Ale i tak jest jeden błąd

Muzyka->Playlita wywala do strony hostingowej(z powodu błędu 404) :D.
komentarz 30 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Jeszcze nie gotowe podstrony :)
+1 głos
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Strona naprawdę niezła. Masz wyczucie do kolorów w porównaniu do mnie ;)

Jedyne co to zabezpiecz kontakt przed wysłaniem pustych wiadomości :)
komentarz 30 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Dzieki za rade :)
+1 głos
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Stronka spoko, fajnie wygląda, kolorki okej dobrane tylko że... ja już gdzieś to widziałem (tylko że w innych kolorach) -> http://miroslawzelent.pl/
komentarz 30 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Cii, troszkę się inspirowałem :)
komentarz 30 grudnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No właśnie nie wiem czy lekko nie za mocno bo moje skojarzenie wzięło się od razu ;p Takie samo menu, układ elementów na stronie bardzo podobny i nawet w stopce ten sam tekst. Strona mi się podoba, szkoda jednak że to nie w całości Twoje.
komentarz 30 grudnia 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Gdyby nie ty to bym się nie zoorientował.
komentarz 30 grudnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Jeśli zepsułem Ci dobre wrażenie to sorki xd

Ale mi jak mówiłem od razu się skojarzyło że już to znam.
komentarz 30 grudnia 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
:D jak tak się przełączam z jednej na drugą, to rzeczywiście, kalka. Ale szczerze powiedziawszy wrażenie robi. Mi osobiście bardziej odpowiada taki układ kolorów.
komentarz 30 grudnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Mi też się podoba ale niestety patrząc że jest to kopia innej strony to jakoś super tego nie oceniam. Ładna jak najbardziej jest, kolory jak dla mnie są fajne i tu i tu. U pana Mirosława jest tak żywiej - co kto lubi.
+1 głos
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)
Dla mnie bomba. Kolejny dowód na to, że grafik i webdesigner w jednej osobie to wybuchowa mieszanka...
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Jak na piętniaście lat siedzenia w branży, to nic zachwycającego. Mam wrażenie, że to jakaś kalka, zresztą - strona jest wręcz identyczna jak miroslawzelent.pl - nieco mniej animacji, ale układ identyczny. Więcej od siebie :)
komentarz 31 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
Nie 15 lat siedzenia w branży, tylko 15 życia na Ziemi :)
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Semantyka kodu do poprawy :) footer i header to nie jedyne znaczniki w html'u :)

Co do samego wyglądu strony, to jest to proste i nawet fajne, ale mam wrażenie że "Co można tutaj znleźć" napchałeś tam tekstu, moim zdaniem ten element na stronie średnio wygląda :)

Jesteś na dobrej drodze powodzenia!
komentarz 31 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)

dzięki bardzo smileysmileysmiley

0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2015 przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
Super! Gratulacje! Jedyne do czego mogę się przyczepić to kolor przy podświetlaniu linku do instagrama... mi instagram kojarzy się z troszkę innym kolorem... no ale to tylko moje zdanie. :) Możesz dodać skrypt JS, dzięki któremu strona będzie przewijana płynnie a nie takimi 'skokami'. No i jeszcze żeby ta grafika na górze przenosiła do strony głównej, jak to jest na większości stron :)
komentarz 31 grudnia 2015 przez xSvilen Mądrala (5,740 p.)
A z jakim tobie się kolorem kojarzy?
komentarz 31 grudnia 2015 przez kacper1445 Gaduła (4,880 p.)
nie umiem tego za bardzo określić... inny oddcień brązu ale nazwy Ci nie podam bo nie znam się aż tak na kolorach. Ale nie przejmuj się: możesz zostawić tak jak jest bo nie jest to jakoś strasznie rażące w oczy :)

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 767 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez Mistrz0000000 Bywalec (2,780 p.)
–7 głosów
4 odpowiedzi 543 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2016 w Nasze projekty przez konradwiktor123 Użytkownik (930 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 709 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...