• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ktoś jest chętny napisać ze mną stronę www?

VPS Starter Arubacloud
–5 głosów
319 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kacpx123 Początkujący (410 p.)
Czy ktoś jest chętny napisać ze mną stronę www? Chciałbym napisać z kimś stronę bo sam nie mam natchnienia kto chętny pisać.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
chcesz napisac strone a nie masz natchnienia? rozumiem ze po prostu ci sie nie chce? czy brakuje ci umiejetnosc? przeszukaj google, sa tysiace szablonow z ktorych na pewno cos cie zainspiruje, skoro brak ci natchnienia.
1
komentarz 30 grudnia 2015 przez majfirst Obywatel (1,200 p.)
Pewnie jak dużo osób szuka kogoś kto zrobi wszystko za niego :)
0 głosów
odpowiedź 2 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Jestem chętny ;). Napisz do mnie na discord MiszczuBD#1898 . To tam napiszesz wszystko co i jak a ja Ci chętnie pomogę za darmo oczywiście :D
1
komentarz 2 lutego 2019 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Spójrz na datę - grubo ponad 3 lata temu. Nie sądzę, aby ten ktoś dalej był na to chętny. Tym bardziej, że od ponad roku nie był aktywny.
1
komentarz 2 lutego 2019 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
A no to sorry. Nie zauważyłem daty. Mój błąd, dzięki że mi powiedziałeś :)

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 522 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2016 w PHP przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,190 wizyt
+2 głosów
4 odpowiedzi 355 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Wiiiciu Obywatel (1,090 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...