• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ktoś jest chętny napisać ze mną stronę www?

–5 głosów
220 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez kacpx123 Początkujący (410 p.)
Czy ktoś jest chętny napisać ze mną stronę www? Chciałbym napisać z kimś stronę bo sam nie mam natchnienia kto chętny pisać.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 grudnia 2015 przez Frendom Pasjonat (19,080 p.)
chcesz napisac strone a nie masz natchnienia? rozumiem ze po prostu ci sie nie chce? czy brakuje ci umiejetnosc? przeszukaj google, sa tysiace szablonow z ktorych na pewno cos cie zainspiruje, skoro brak ci natchnienia.
1
komentarz 30 grudnia 2015 przez majfirst Obywatel (1,180 p.)
Pewnie jak dużo osób szuka kogoś kto zrobi wszystko za niego :)
0 głosów
odpowiedź 2 lutego przez MiszczuBD Gaduła (4,890 p.)
Jestem chętny ;). Napisz do mnie na discord MiszczuBD#1898 . To tam napiszesz wszystko co i jak a ja Ci chętnie pomogę za darmo oczywiście :D
1
komentarz 2 lutego przez Arkadiusz Waluk Ekspert (244,510 p.)
Spójrz na datę - grubo ponad 3 lata temu. Nie sądzę, aby ten ktoś dalej był na to chętny. Tym bardziej, że od ponad roku nie był aktywny.
1
komentarz 2 lutego przez MiszczuBD Gaduła (4,890 p.)
A no to sorry. Nie zauważyłem daty. Mój błąd, dzięki że mi powiedziałeś :)

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 183 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2016 w PHP, Symfony, Zend przez Michau Xlow Pasjonat (15,410 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 683 wizyt
+2 głosów
4 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Wiiiciu Użytkownik (990 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

62,327 zapytań

108,464 odpowiedzi

226,431 komentarzy

35,178 pasjonatów

Przeglądających: 142
Pasjonatów: 6 Gości: 136

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...