• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobra Książka lub kurs do nauki PHP

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
11,306 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w PHP przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Witam jestem na forum nowy i chciał bym zadać pytanie dotyczące nauki PHP. Szukam dobrej książki lub jakiegoś kursu w internecie.W przyszłości chciał bym stworzyć grę przeglądarkową.Zależało by mi głównie na polskich kursach. Za odpowiedzi z góry dziękuje.

8 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Cześć. Na początek użyj wyszukiwarki forumowej, takie tematy już były. Ja oczywiscie odsyłam tutaj: http://phpers.github.io/faq/

Wiele osób pytało o to samo, co czytac, co używać itd. Dlatego doświadczeni progrmiści stworzyli FAQ (dla grupy fejsowej, ale się to przyda dalej:P).
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Jesli jestes zainteresowany PHP to moglbys rzucic okiem tutaj

https://phpacademy.org/videos/learn-php

Tak wiem sa to kursy po angielsku ale uwierz mi ze sa one bardzo dobre i to dzieki nim sie nauczylem PHP.

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Dobra książka to na pewno PHP5 - Ćwiczenia Praktyczne, na początek zdecydowanie świetna pozycja.
komentarz 5 października 2015 przez kaminiak23 Użytkownik (640 p.)
Jak dla mnie ona jest zbyt "sucha" cały czas przykłądy z matematyki a to akurat dla mnie nie leży i odłożyłem ja póki co na później. Przerabiałeś ja całą? Cała jest taka "matematyczna"?
0 głosów
odpowiedź 14 grudnia 2017 przez wyborowagold Początkujący (280 p.)
polecam książkę praktyczny kurs php5 Marcina Lisa
–1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Jesli o tworzenie gier przegladarkowych to chyba raczej powinienes sie zainteresowac JavaScript.

Pozdrawiam
–1 głos
–1 głos
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez TsunameeV8 Początkujący (410 p.)
http://helion.pl/ksiazki/php-i-mysql-tworzenie-stron-www-vademecum-profesjonalisty-wydanie-czwarte-luke-welling-laura-thomson,phms4v.htm?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping-pla&gclid=CJ_56tLh98QCFST3wgodIk4AOA

 

ja korzystam z tej, jest spoko nic nie umiałem a gdy do niej zajrzałem ... moje życie uległo zmianie, znalazłem dziewczynę, a później się obudziłem i wszystko było tak jak dawniej ;)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,271 wizyt
–1 głos
5 odpowiedzi 682 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 390 wizyt
pytanie zadane 14 października 2016 w Assembler przez Michał Gibas Pasjonat (19,610 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...