• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Blender - Green Screen [kluczowanie] w video

Object Storage Arubacloud
+1 głos
405 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
zamknięte 28 grudnia 2015 przez Mateusz11
Witam, tak jak w temacie chcę w wideo zmienić tło za pomocą technologii Green Screen za pomocą programu Blender. Nie wiem jak to zrobić dlatego piszę na forum.

Liczę na szybką odpowiedź

 

Pozdrawiam
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2015 przez niezalogowany
wybrane 28 grudnia 2015 przez Mateusz11
 
Najlepsza
"Polski Kurs Blendera: Edytor Nodów: Grupa nodów Matte" - http://youtube.com/watch?v=d0hC5diteoM Jak nie znasz tego kanału Youtube (Piotr Arłukowicz), to wiedz, że to jest najlepszy, polski kurs Blendera, nawet żadnych książek do Blendera nie potrzebujesz, ten kurs jest jak najbardziej kompletny, bardzo go lubię (a raczej lubiłem, bo teraz Blendera już trochę rzadziej włączam ;)). Jak już coś od Blendera chcesz, to znajdziesz to u Pana Arłukowicza ;)
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2015 przez niezalogowany
komentarz 28 grudnia 2015 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Ale chodzi mi o Polski kurs...

 

Pozdrawiam
komentarz 28 grudnia 2015 przez niezalogowany
A gdzie w swoim pytaniu zaznaczyłeś, że ma być po polsku?

W dodatku to cię nie usprawiedliwia nie użyca Google, bo wystarczy do frazy z linku co ci podałem dodać słowo "poradnik" i pojawiają się też poradniki w języku polskim.

Btw bez angielskiego daleko nie zajdziesz w informatyce. Z resztą myślę, że podążanie za tym co robi ktoś na poradniku wideo (nawet jeżeli nie do końca rozumiesz co mówi) nie przewyższa twoich umiejętności?

Lenistwo ludzi na tym forum bije wszelkie rekordy.
komentarz 28 grudnia 2015 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

1. Zapomniałem zaznaczyć że ma być po polsku.

2.  W GOOGLE szukałem 2 godziny i nic ciekawego NIE znalazłem

3. Troche rozumiem ale to za malo zeby sie tego dowiedzieć

 

Pozdrawiam

komentarz 28 grudnia 2015 przez niezalogowany
  1. Więc nie wiem dlaczego miałeś pretensje do mnie, że podałem ci angielskie źródła
  2. 5s szukania http://polskikursblendera.pl/zastosowania-duch-tablicy/
  3. To się zacznij doszkalać, nie myśl że ktoś zrobi kurs specjalnie dla ciebie w języku polskim. Najpewniej każdy cię odeśle do angielskich źródeł.
komentarz 28 grudnia 2015 przez niezalogowany
Nie chcę się wtrącać, ale chciałbym tylko powiedzieć (Szymonowi), że jest polski kurs blendera, o którym zresztą wspomniałeś (nazywa się "Polski Kurs Blendera") prowadzony przez Piotra Arłukowicza, ale o tym wiedzieć przecież nie musiałeś. Masz rację jak najbardziej, ale akurat nie w tym punkcie ;)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2015 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 432 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Systemy operacyjne, programy przez VDI Początkujący (260 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 898 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez DODO Bywalec (2,950 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,623 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...