• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co myślicie o tym Intro?

VPS Starter Arubacloud
+5 głosów
298 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
witam zrobiłerm krótkie intro w blenderze na youtuba i chciałbym wiedzieć co myślicie

https://www.youtube.com/watch?v=AHiM6iccGpU

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Nie

Mało się dzieje, moim zdaniem słabe animacje. Wszystko wygląda mało profesjonalnie i zbyt prosto. Mój gust zawsze szedł w bardziej skomplikowane projekty. No ale żeby zrobić profesjonalne intro to trzeba dobrze poznać program mieć grafiki i trochę się na tym znać. długa droga jeszcze :p 

 

PS. muzyka tam kompletnie nie pasuje :/ 

 

Słowa krytyki, nie powinieneś się zrażać. Powiedziałem szczerą opinię żebyś nie błądził w tym co robisz, ja swojego czasu jak robiłem strony to dla mnie były kozackie a jak komuś pokazywałem to się krzywił. 

 

Mi się to intro podoba. 

https://www.youtube.com/watch?v=bOUHIhA0fdw

 

Ode mnie leci plus yes 

 

komentarz 20 grudnia 2015 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Właśnie takie szczere opinie potrzebuje dziękuję . Dopiero zaczynam się uczyć :)
+1 głos
odpowiedź 20 grudnia 2015 przez Ciri Gaduła (3,380 p.)

Wizualnie jest na wysokim poziomie wink , jednak muzyka za bardzo mi do niego nie pasuje frown

komentarz 20 grudnia 2015 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
Dziękuję bardzo za szczerą opinie :)
+1 głos
odpowiedź 20 grudnia 2015 przez niezalogowany
Wygląda fajnie :) Chodzi mi o modele, bo fajnie wyglądają, tylko może byś zrobił jeszcze jakieś lepsze shadery (ja bym to widział tak, że są wypolerowane, może byś zmiksował dwa glossy shader'y) i może jeszcze jakieś tekstury. Poza wyglądem, to może trochę inne animacje, a nie, że tylko kamera w górę idzie, wygląda to troszkę zbyt prosto ;) I może jeszcze zmienić czcionkę pierwszego napisu, żeby nie była aż taka prosta.

Jedynym minusem chyba rzeczywiście jest ta muzyka, musiałbyś tylko trochę poeksperymentować ;)
komentarz 20 grudnia 2015 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
dobrze dziękuje za opinie popracuje nad tym :D
0 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2015 przez natrov Gaduła (3,970 p.)
Mi osobiście się podoba :)

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 20 grudnia 2015 przez Diwad Początkujący (430 p.)
Według mnie intro powinno być dynamiczne, a Twoje jest wolne i nie ciekawe, efekty 3D no nie każdemu mogą się podobać, ale masz "To mi się podoba"
komentarz 20 grudnia 2015 przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
nie zawsze muszą być szybkie :) . no ale dziękuje za opinie .

Podobne pytania

+15 głosów
4 odpowiedzi 612 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 594 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2016 w Grafika i multimedia przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 226 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2016 w Nasze projekty przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...