• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kulki - moja pierwsza gra na Androida

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
574 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2015 w Nasze projekty przez GameTheory Nowicjusz (190 p.)

Witam wszystkich! Od najmłodszych lat fascynowało mnie tworzenie gier jednakże dopiero niedawno mój sprzęt umożliwił mi taką opcję.
Po krótce, mam 20 lat i od paru lat hobbystycznie uczę się różnych języków programowania. Zawsze tworzyłem programy, które z góry były skazane na zapomnienie w niedalekiej przyszłości. Postanowiłem, że w końcu się przełamię i udostępnie owoc swojej pracy i "pochwalę się" (tak naprawdę liczę na konstruktywną krytykę).

Gra została stworzona przy wykorzystaniu Unity3D i nosi nazwę Kulki. Gra polega na tym, że w jak najkrótszym czasie trzeba umieścić w dołku zielone kulki, jednocześnie uważając by nie wpadła do dołka kulka czerwona. Sterowanie jest dość banalne bo opiera się na przechylaniu telefonu. Jeżeli uda nam się ukończyć poziom w konkretnym przedziale czasowym jesteśmy nagradzani gwiazdkami. Potrzebujemy minimum 20 gwiazdek by odblokować kolejną kartę z planszami (na każdej karcie jest 9 poziomów). Jako iż gra nie posiada żadnych złowrogich elementów jest przeznaczona praktycznie dla każdego. Obecnie w grze znajdują się 54 poziomy jednakże ta liczba będzie stale zwiększana.

Oto parę fotek z gry:

 

Serdecznie zachęcam do pobrania gry z oficjalnego sklepu Google:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gametheory.ball

albo za pomocą QR Code:


Zachęcam do oceny mojej gry :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2015 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Bardzo fajny projekt, tylko to sterowanie cholera trudne :P
komentarz 17 grudnia 2015 przez GameTheory Nowicjusz (190 p.)
edycja 17 grudnia 2015 przez GameTheory
Dziękuję za odpowiedź, co do sterowania to fakt. Na początku wydaje się dość trudne i uciążliwe aczkolwiek po dłuższej chwili da się przyzwyczaić i wyczuć sterowanie :)
0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Ale mnie wku**** ta czerwona kulka devil

Chwilkę pograłem i powiem ci, że fajna gierka Ci wszyszła

Plusy:

  • Ciekawie się gra :)
  • Wymaga zręczności
  • Te dźwięki i kulki :D
  • Bardzo wciąga :-)

Minusy:

  • No do Ciebie raczej zastrzeżeń mieć nie mogę, ale ugraj w to na 10-calowym tablecie laugh
komentarz 17 grudnia 2015 przez GameTheory Nowicjusz (190 p.)
Dziękuję bardzo za ocenę! :) Muszę przyznać rację ze troszkę trzeba sie nagimnastykować by grać na 10 calowym tablecie :D
komentarz 17 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hehe :) Pograłem trochę dłużej i stwierdziłem, że gra zostaje :) Później spróbuję poprzechodzić resztę poziomów i oczywiście poczekam na aktualizacje ;)
komentarz 17 grudnia 2015 przez GameTheory Nowicjusz (190 p.)
Bardzo się cieszę! :D Aktualizacja "świąteczna" powinna się lada dzień pojawić :)
komentarz 17 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Dodaj tym kulkom czapki gwiazdora :D
komentarz 17 grudnia 2015 przez GameTheory Nowicjusz (190 p.)
Postaram się :) Póki co mogę zdradzić, że kilka osób zwróciło uwagę na kolorystykę więc w skrócie mogę powiedzieć czego będzie można się spodziewać w najbliższej aktualizacji:
- padający śnineg (opcjonalnie),
- zmiana kolorystyki bądź możliwość dostosowanie jej pod własny gust,
- poprawienie wyglądu sklepu,
- lekki powiew świątecznego klimatu,
- może jakieś ciekawe znajdźki? :)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,914 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Nasze projekty przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 472 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...