• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co myślicie o tym pomyśle?

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
467 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
zmienione kategorie 14 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski

Jako, że jestem wielkim miłośnikiem matematyki, planuję stworzyć serwis dla takich jak ja :) Czyli matematyczne ciekawostki, artykuły(no słaby ze mnie dziennikarz, ale dobrzy matematyk :D), różne trudne zagadki i zadania matematyczne i ich rozwiązania itd. Nie chodzi mi o serwis dla słabszych, tylko własnie dla tach zapaleńców i ciekawskich jak ja(a co by było gdybym wyciągnął pierwiastek z liczby ujemnej w tym równaniu - swoją drogą to takimi głupimi zabawami najpierw udowodniłem, że liczba -0 istnieje, żeby za chwilę to obalić laugh) . No dobra, nie ważne, ale czy to dobry pomysł? Pozdrowionka :)

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Fajne pomysl. Ja bym chetnie takim projektem matematycznym sie zainteresowal a jakbys dodal jeszcze do tego astrofizyke to bylaby super sprawa (studiuje astrofizyke i bardzo interesuje sie zagadnieniami matematycznymi miedzy innymi fascynuja mnie rozne rownania (miedzy innymi Drake equation)

Pozdrawiam
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Wszystko możliwe, można taki portal rozszerzyć :) Myślę tylko nad nazwą :) Może wspólnie jakąś fajną wymyślimy :)
komentarz 14 kwietnia 2015 przez jk_kord Bywalec (2,950 p.)
Może MatMaster?
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hehe, fajny pomysł :) Poczekam jeszcze na inne :) Pan Mirek mówił, że doda ankiety, więc wybierzemy kilka nazw i dam ankietę :) Pozdro :)
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Robię już wstępny szablon i pozwól, że użyję twojej nazwy.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez jk_kord Bywalec (2,950 p.)

Będę zaszczycony wink

0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Pomysł mi się podoba szczególnie, że chciałbym studiować na wydziale informatyczno-matematycznym co z pewnością jakieś plusy wyciągnął z twojej strony.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hehe, a wiesz, że ja też bym chciał tam studiować? xD Tyle, że muszę te artykuły tworzyć, ale w wakacje będzie sporo czasu, więc będę mógł :)
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
No to będziesz miał jednego czytelnika więcej.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tyle, że ze mnie pisarz i dziennikarz jak z koziej d*py trąba :) Nie wiem, czy będzie wam sie chciało mnei słuchać :)
komentarz 15 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Jak nie będziesz lał wody i pisał konkretnie i czytelnie to raczej nie powinno być problemów. Dodatkowo skoro wszystko będzie posegregowane i łatwe w użyciu to już dopiero.
komentarz 15 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
W takim razie zabieram się do przygotowywania materiałów :)
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Ciekawy pomysł na pewno.
Jak już coś takiego zrobisz, to wrzuć linka.
Programujesz coś przy okazji.
Zastanawiam się też czy kanał na yt z tym związany, nie byłby lepszy :D
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja niestety nie mam ani sprzętu do nagrywania(mikrofon mi strasznie szwankuje :C), ani dykcji(no lepiej mnie nie słuchać, czytać lepiej :D), ani dostatecznie dobrego kompa do obróbki video :) Ja jak narazie pozostałbym przy tekstowych artykułach, a może kiedyś pokuszę się o zrobienie videobloga :)
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Dokłądnie, jak będziesz miał gotowe materiały to od razu ruszysz z pompą i będzie leciał filmik jeden za drugim :D
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hehe, do tego potrzebny jest też czas :)

I muszę przygotować chociazby wstepną tematykę tych artykułów :)

Pozdrawiam :)
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Oczywista sprawa, tylko weź się za to ostro.
Z resztą widać że to Twoja pasja, więc to wystarczy :P
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hehe, no pasję do tego mam, ale mam też trochę słomiany zapał :( Muszę się wziąć za siebie :) Jeden artykuł już powolutku powstaje :) Pozdrawiam :)
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Życzę kolejnych w jak najszybszym czasie
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Zadanka, zadanka :D
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Jakie zadanka, kretku? :)
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)

Świetny pomysł. Od dawna maże o takim serwisie gdzie będą na prawde konkretne rzeczy i zadania. Może i nie jestem najleprzy w pisaniu, ale za to cały czas rozijam się matematycznie i kodersko, więc jeśli chciałbyś kogoś, żeby ci przy tym pomógł to ja się zgłaszam na ochotnika laugh.

Pozdrawiam

komentarz 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Heh, serwisów z zadaniami jest dużo, ja chciałem go rozwinąć typowo jako takie ciekawostki, ale w sumie z powodzeniem można też tłumaczyć zagadnienia matematyczne :) Powoli rozkminiam całki , więc z pozostałe tematy nie są dla mnie magiczne :) Tylko jest jeden problem - ja chłonę wiedzę jak gąbka, ale żeby ją komuś przekazać, to mogę mieć problem. Nie umiem się skupić na jednym, od razu bym chciał o wszystkim opowiedzieć :) Ale zgoda - twórzmy to wszystko razem :) Proponuję też, żeby ktoś został "redaktorem", który hamowałby tą moją gadaninę :D Pozdrawiam :)
komentarz 19 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
W sumie może racja, że zadania to już trochę za dużo jak na początek, ale mimo wszystko, i tak serwis w którym miały by być tekie zagadnienia był y bardzo fajny, bo na razie jedyne co znalazłem to serwisy pomagające zdać mature itp. A ja mature podstawową napisałem w 5 klasie podstawowej na ok 60% xD. Więc pozdro dla tych serwisów. Jak będziesz chciał, żeby ci coś zredagować albo przy czymś pomóc to pisz, pomoge gdy tylko wyskrobie trochę czasu.
komentarz 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Spoko, narazie jeszcze się tym nie zajmuje, coś powstanie może w wakacje - do artykułów potrzeba czasu :)
komentarz 19 kwietnia 2015 przez aspoka Mądrala (5,290 p.)
Spoko, Pozdrawiam :)
0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Ciekawy pomysł. Co do twojej teorii to przypomina mi się historia Sephena Hawkinga który wymyślił teorię, wszyscy unznali, że jest genialna. Potem pracował nad jej obaleniem. Polecam film Teoria wszystkiego. Co do serwisu to pomysł bardzo fajny i jeśli chodzi o mnie to masz czytelnika wink

komentarz 19 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Heheh :) Tylko najważniejsze, żebym pisał do rzeczy, a nie rozgadywał się, bo ja tak niestety robię :C

Podobne pytania

–2 głosów
2 odpowiedzi 523 wizyt
–5 głosów
3 odpowiedzi 376 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 380 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2018 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...