• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę otworzyć portu w routerze (os x)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
190 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2015 w Offtop przez niezalogowany

mam router tp link W8960N i nie moge otworzyć na nim porstu nr 27015

 

tak wygląda strona na routerze

serwer gry do której chce otworzyć port jest odpalony na 192.168.1.101 i jak chce sprawdzić czy port jest otworzony i próbuje się połączyć za pomoca mojego ip zewnętrznego i portu 27015 nic się nie dzieje

moja zapora w komputerze jest całkowicie wylączona

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)

Witam smileyCzy zakładkach routera jest "cóś" takiego jak Forwarding? i Virtual Servers? jeśli tak.Włącz forwarding na 192.168.1.101 .Pozdrawiam.

O kurna :)Nie zauważyłem że pytanie jest z 2015r.No cóżsmiley

komentarz 15 kwietnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Jak żeś to zrobił... ;D
komentarz 15 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Wyjaśniło się że mój dostawca to no cóż odchody
komentarz 15 kwietnia 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
edycja 15 kwietnia 2016 przez marko

Móje pierwsze próby wklejenia obrazu smileyhttp://www.fotosik.pl/zdjecie/b6945a34d61ca6d5

Przyznaję się że stresa miałem przy tym linku.Człowiek cały czas musi się uczyćsmiley

Chodziło mi o te ustawienia w routerze.Ale nie jestem pewnym czy router "obsłuży" ten właśnie port.Jeśli masz coś do wytłumaczenia,więcej wiedzy w temacie proszę o "rozjaśnienie" nie tylko mnie.Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 719 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 382 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2016 w C i C++ przez niezalogowany
+2 głosów
2 odpowiedzi 442 wizyt
pytanie zadane 8 października 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Madmix Początkujący (250 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,647 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...