• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy Szkoła Programowania jest dobrą i aktualną książką? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
635 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2015 w C i C++ przez Sachees Nowicjusz (240 p.)
Jak w tytule. Czy jest to dobra książka dla kogoś początkującego w c++(trochę już w tym języku pisałem, ale niedużo)? Czy wydanie VI jest jak najbardziej aktualne(wydaje mi się, że powinno, skoro jest najnowsze, ale zupełnie się na tym nie znam i wiem, że sporo może się zmieniać z czasem)? Czy książka dobrze podejmuje temat programowania obiektowego? Wiem, że było już parę pytań tego typu, ale nie znalazłem w nich wyczeprującej dla mnie odpowiedzi.
Możliwe odpowiedzi:
Tak, jest to dobra książka warta zakupu (17 głosów, 94%)
Nie ma sensu jej kupować, są lepsze (1 głos, 6%)
Nie ma sensu jej kupować, jest nieaktualna (0 głosów)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
wybrane 11 grudnia 2015 przez Sachees
 
Najlepsza
Wspaniała książka. Momentami jest po prostu za dużo przykładów i rozmaitych spekulacji co zrobić gdy chcemy... i kilka stron, że się odechciewa. Ale to chyba dobrze :)
0 głosów
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Są dwie odpowiedzi na nie i jedna na tak. Zbyt mało do wyboru jak dla mnie.

Książka jest dobra - ale gruba. Osobiście wolę styl Gręboszowy. Warto mieć i Pratę i Grębosza w domu.

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 603 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 254 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,375 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...