Jaki jest zakres opłacalności inline? Czytałem "Symfonię c++", i tam coś było że inline, to tylko do małych funkcji. Jak małych, ile funkcji(wiem, zależy też jak "wielka" jest funkcja), i czy opłaca się zrobić coś takiego, że robię 1 funkcję która ma w sobie kilka takich 20/30 lin iowych funkcji, czy opłaca się tam dać inline?