• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pochwal się swoim Hobby!!

Object Storage Arubacloud
+18 głosów
3,762 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2015 w Offtop przez Mikrokontroler xD Stary wyjadacz (13,500 p.)

Cześć,

istnieje wiele opinii że dzisiaj nikt niczym się nie interesuje a jedynie głupotą
np oglądanie "zdupy" czy też "abstrachuje" (oczywiście nie ma w tym nic złego)
chciałbym dla własnego spokoju sprawdzić jakie macie zainteresowania z wyjątkiem programowania
Tylko bardzo was proszę nie wymyślajcie nic na siłę np "Historia Japońskich Samurajów" nikt was
nie będzie oceniał tylko wy sami i wasze sumienie :).

Aha i jeszcze jedno nie liczymy takich rzeczy którymi zajmujemy się raz na pół roku.

Jeżeli ktoś ma jakieś kolekcje np znaczków czy tam kapsli ma okazję się pochwalić :)

Kto wie może ktoś kogoś zainspiruje swoim hobby? :)

 

Może ja zacznę:

Astronomia - od dzieciństwa tak mi zostało :) (niedługo kupię swój pierwszy teleskop synta 12")

Łucznictwo - strzelanie z łuku bloczkowego w różne cele

Strzelanie z wiatrówki - do celu (nie, nie do zwierzątek :) ) podonie jak z łukiem 

Elektronika - Budowa prostych układów elektronicznych 

 

Nikogo nie zmuszam więc jeżeli uznasz to za głupie nudne i do bani poprostu zignoruj temat jednak ja bardzo zachęcam do przyłączenia się wymianą swoich pasji.

22 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 6 lutego 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Odświeżam :) a ja oprócz programowania i komputerów uwielbiam wędkarstwo. Nic mnie tak nie odpręża jak siedzenie w szuwarach z wędką w ręku.
+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Zanim zainteresowałem się programowaniem to była to głównie astronomia i geografia. Pasja informatyki została mi od dziecka tj. od momentu, kiedy skończyłem 7 lat. Obecnie głównie siedzę przy C# ale czasami też się zdarza przy Javie i aktualnie robię temat Unity3d. Mam też drugie takie wiodące zainteresowanie elektroniką, z której jestem bardziej początkujący niż w informatyce ale też mi idzie równie łatwo. Nie wiem jeszcze na co chcę się tak porządnie ukierunkować. Na chwilę obecną jeżeli chodzi o elektronikę zajmuję się głównie mikrokontrolerami i procesorami ARM tj. Arduino oraz Raspberry Pi. Kiedyś siedziałem przy Atmedze ale rozwaliłem ten układ ponieważ nieostrożnie z nim się obchodziłem. Z elektroniki rozważam naukę Assemblera. Też mam kilka innych takich pobocznych zainteresowań tematami, lecz one wymagają dużo więcej ode mnie pracy niż informatyka czy elektronika. Te tematy to matematyka i fizyka. Nieźle się bawię fizyką na kółku zainteresowań. Ciekawi mnie czy nie dałoby rady połączyć umiejętności z posługiwania się Arduino i Raspberry Pi z umiejętnościami z C#.

Podobne pytania

+2 głosów
13 odpowiedzi 997 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
+14 głosów
37 odpowiedzi 4,190 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2016 w Offtop przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
+3 głosów
8 odpowiedzi 1,725 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,639 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...