• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Myślałem o założeniu klubu, co wy na to?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2015 w Nasze projekty przez ErDek19 Użytkownik (870 p.)
Witam, jestem Łukasz i niedawo wpadłem na pomysł, czy nie założyć klubu programistów. Po namyśle ztwierdziłem, że to może być dobry pomysł. Więc zwracam się do was z pytaniem, co o tym myślicie?

Jeżeli ktoś chciałby dołączyć proszę o kontakt: lukasz.borowka19@gmail.com. Szukam moderatorów!

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 7 grudnia 2015 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
Na czym polegałby taki klub? Programista to całkiem szeroko pojęty zawód.
komentarz 7 grudnia 2015 przez ErDek19 Użytkownik (870 p.)
Mam na myśli coś takiego, żeby zgadać się na jakiś projekt. Każdy dałby coś od siebie i możnaby zrobić soć ładnego, np grę.
komentarz 7 grudnia 2015 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Jestem jeszcze w części nauki C++, ale chętnie będę śledził jak wam idzie taki projekt, jak się trzyma i jeśli będę się jakoś mógł przydać to chętnie.
komentarz 7 grudnia 2015 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
Nah, moim zdaniem to się nie uda. Jeżeli chciałbyś tworzyć taką społeczność, musiałbyś mieć bardzo duże umiejętności, z tego co widzę, w maju utworzyłeś temat "Mam 12 lat, czy mogę robić strony na zamówienie?", chociaż to może być troll :). Poza tym, trzeba dużego napędu ze strony społeczności - więc jak najbardziej znajomości w środowisku by się przydały, jakieś reklamy także.

Takie projekty istnieją, pewnie są dobrze skonstruowane, mają jakąś tam skuteczność, ale my o nich nie wiemy - dlatego że takie rzeczy nie są popularne, więc nie licz na kokosy ze strony wyświetleń. Jeżel masz zapał, twórz taki serwis i pisz na forum jak przebiegają prace :).
komentarz 8 grudnia 2015 przez ErDek19 Użytkownik (870 p.)
Masz racje!

Warto się poduczyć, ale będę was informował o moich postępach.
komentarz 8 grudnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Z doświadczenia wiem, że najtrudniejsze to się zgadać, coś ustalić i wykonać, sprawy techniczne jakoś idą, najgorzej z organizacją. Szczególnie w dużych grupach.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 6,697 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2015 w C i C++ przez qwer Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 460 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 352 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...