Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie od jakiegoś czasu mnie nurtuje.. Jeżeli tworzę jakąś strone www, zależy mi jak najbardziej na orginalnośći. Jednak trzeba się opierać na innych stronach, często to uważam że to jest lekki plagiat, czy jeżeli skopiuje w 100% umiejscowienie danych elementów na stronie jest to już naruszenie praw autorskich? Kiedy jest ten element naruszenia? bo w pewnym sęsie zawsze jak się poszpera w sieci jakiś stron, znajdzie się taka która jest mega podobna do naszej.. Mógłbym wiedzieć jak wyglądają te granice?