Okey zrobiłem coś takiego i działa :
<span style='background-color:aqua;display:inline-block;padding-left:5px;padding-right:5px;padding-top:5px;padding-bottom:5px;'> Oto jak się zarejestrować w programie: </span>
Jednak nie jestem pewien czy zostało to prawidłowo wykonane, jak sądzicie ?
Czy używanie pikseli w paddingach jest dobrym rozwiązaniem, czy przez to strona będzie się źle wyświetlać na innych rozdzielczościach na przykład laptop czy smartfon ?