• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak naprawić 2100 error on HDD ? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
4,020 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Demas Nowicjusz (120 p.)
edycja 24 listopada 2015 przez Demas
Maszyny Lenovo z SSD Samsunga mają problemy z tym błędem. Pojawia się niebieska plansza, maszyna się wyłącza i informuje o błędzie 2100 na pamięci. Komputer odmawia boot'owania, zostaje jedynie w komunikacji z BIOS'em. Nie jest to problem jednorazowy, a cykliczny. Tzn. po kilku próbach włączania (lub następnego dnia), system się wreszcie odpala, ale tylko po to, by już następnego dnia problem niebieskiej planszy powrócił. Maszyna może chodzić 4 godziny bez problemu, by nagle się wyłączyć samoczynnie, pokazując informację o błędzie 2100. Tak wkoło Wojtek, "zabawy" już jest przez 2 tygodnie. Ludzie z serwisu Lenovo nie potrafią sobie z tym poradzić. Kompa tego mam już dwa lata, i nie jest już na gwarancji.  Problem jest z tym na całym świecie.

Kto wie jak rozwiązać ten problem?

Jak rozwiązać problem błędu 2100 dla Lenovo?
Możliwe odpowiedzi:
też mam ten problem (0 głosów)
słyszałem o tym problemie (0 głosów)
zawiodłem się na Lenovo (3 głosów, 100%)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 listopada 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
edycja 23 listopada 2015 przez Eryk Andrzejewski

No to jaki to w końcu błąd? 2100 czy 2011? Podaj model laptopa. Tak chwilkę poszukałem w internecie i znalazłem kilka linków, które mogą Ci pomóc

komentarz 24 listopada 2015 przez Demas Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za odpowiedź, model mój to ThinkPad Twist S230u i7 8RAM SSD 256GB. Miejsca w sieci, które zalinkowałeś już znam. Nie podają oni rozwiązania problemu, a jedynie jego próbę. Zrobiłem edycję pytania, więc teraz powinno być jaśniej i bez literówek.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 4,769 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez kocur1945 Początkujący (480 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 198 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...