Witam, zrobiłem aplikację w której rysuję i gdy wczytuje jakiś obraz to na ekranie nic się nie dzieje, dalej jest to co wcześniej namalowałem zamiast tego wybranego pliku, użyłem takiego kodu:
void __fastcall TForm1::Button3Click(TObject *Sender)
{
if (OpenPictureDialog1->Execute())
{
bmp->LoadFromFile(SavePictureDialog1->FileName) ;
}
}
Co może być tego przyczyną ? :/