• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed JS błędna wartość, brak dla pierwszego obrotu each

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
89 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2015 w JavaScript przez makoso Mądrala (7,380 p.)
zamknięte 18 listopada 2015 przez makoso

Tak jak w temacie pierwszy objekt nie jest wyświetlany prawidłowo, gdy wyświetlę sobie na surowo warość tablicy 0 to jest ok a po pętli zwraca mi NaN,23,24,25,26,27 czyli tak jak powinno być tylko ta pierwsza liczba

images[0].id

o to cały kod gdzie się kryje haczyk?

function getEditGallery( id ){
    var content = $('#content');
    var fieldImages;
    var images;
    $.post(Routing.generate('ajax_gallery_edit_image', { id: id }),function( data ){
        var gallery = jQuery.parseJSON(data);
        images = gallery.images;
        $.each( images, function( key, objectImage ){
            var imageId = objectImage.id;
            var imageDiscription = objectImage.discrption;
            var imageName = objectImage.imgname;
            var imageDate = objectImage.dateinsert;
            fieldImages = fieldImages + imageId + ", ";
        });
        alert(fieldImages);
    })
}

dodałem wartości do konsoli i tu jest wszystko ok -.-

Sorry ale obrazek słabo się tu wkleja ale można mi wierzyć że w konsoli jest ok każdy objekt
 

komentarz zamknięcia: Rozwiązanie

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 listopada 2015 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
wybrane 18 listopada 2015 przez makoso
 
Najlepsza

objectImage.id jest liczbą, a Ty potrzebujesz stringa, więc musisz skonwertować, np. '' + objectImage.id

komentarz 18 listopada 2015 przez makoso Mądrala (7,380 p.)

Tak już się dowiedziałem o co chodzi ale wystarczyło zadeklarować var fieldImages; jako string czyli var fieldImages;=""; bo było null i wychodziło działanie null + strong i dawało NaN dobre pouczenie na przyszłość dostałem bo ja to tylko dla testu chciałem sobie wyświetlić czy wszystko jest dobrze :) 
Diżeki za odpowiedź bo też jest poprawna :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 192 wizyt
pytanie zadane 17 października 2015 w JavaScript przez makoso Mądrala (7,380 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2015 w JavaScript przez Radekoslaw123 Gaduła (3,080 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 157 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2016 w JavaScript przez Boshi VIP (100,240 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...