Witam, używam CodeBlocks'a do programowania w c++, ale od wczoraj pojawił się u mnie dziwny problem, a mianowicie po poprawnej kompilacji programu, bez żadnych błędów, uruchamia się konsola z migającym kursorem. A gdy prubuję uruchomić program z pliku .exe to nie uruchamia się konsola tylko zwiesza się explorer.exe
Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam Michał

