• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wordpress - edycja szablonu wallstreet

Object Storage Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2015 w PHP przez damianlxlx5 Obywatel (1,880 p.)

Witam 

Tworzę właśnie stronę, a w zasadzie bloga na Wordpressie i mam pewien problem z edycją tego szablonu.

Otóż chciałbym by w miejsu, gdzie są te 4 obrazki i po najechaniu na nie myszką wyświetla się tekst zrobić to tak żeby dodatkowo po kliknięcu przenosiło nas do nowej podstrony.

Przedstawię to na screenie jak to wygląda :

Bardzo proszę o pomoc w wykonaniu tego, jestem jeszcze dosyć początkujący w tym temacie.

 

 

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 listopada 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Obrazki jako  link, do tego :hover na obrazek  i podmiana obrazka na tekst. Wcześniej  tekst może być ukryty.
komentarz 10 listopada 2015 przez damianlxlx5 Obywatel (1,880 p.)
Mógłbyś mi napisać jak ten kod miałby wyglądąć i gdzie musiałbym go wkleić ewentualnie ?
komentarz 10 listopada 2015 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
A zajrzałeś chociaż do kodu tego szablonu?
komentarz 10 listopada 2015 przez damianlxlx5 Obywatel (1,880 p.)

Tak, wkleiłem ten kod do pliku index-portfolio.php.

 

 

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2015 przez damianlxlx5 Obywatel (1,880 p.)
Okey, dobra udało mi się tamto zrobić ale teraz mam inny zamiar.Usunąłem te 3 obrazy i zostawiłem tylko jeden lecz chciałbym go teraz powiększyć i ładnie wyśrodkować na całej stronie.Szukałem i zmieniałem na inne wartości w pliku style.css jednak nie znlazłem opcji by powiększyć wymiary tego obrazka oraz go wyśrodkować.

Gdzie to może być zawarte i jak to zmienić ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 608 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2017 w Systemy CMS przez bugs55 Obywatel (1,090 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 361 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 119 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2018 w Systemy CMS przez StOcK Mądrala (6,100 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...