• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Niezbędna aplikacja programisty?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
280 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2015 w Inne języki przez ubauba Nowicjusz (160 p.)

Cześć,

chciałem poznać waszą opinię na temat aplikacji dla programistów. Jej cel jest prosty - przesyłanie "konkretnych" propozycji pracy. Użytkownik rejestrując się dodaje swoje umiejętności (lub wykorzystuje profil linkedin) i wybiera interesujące go widełki płacowe. Aplikacja dopasowuje wymagania oferty do bazy kandydatów i efektem jest to, że kandydat dostaje wtedy ofertę które go interesuje i pasuje do jego doświadczenia.

Bardzo bym prosił o wszelkie uwagi, sugestie, krytykę i ewentualne dobre słowo. 

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.filttr.android

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 listopada 2015 przez morius323 Obywatel (1,410 p.)
Hm.. Jeżeli jest to aplikacja znana dla pracodawców to myślę, że sama idea jest świetna. A jak wygląda np poszukiwanie praktyk? Jest to uwzględnione w kategoriach? Przepraszam, że pytam a nie ściągam ale na razie nie mam po prostu takiej możliwości. :)
komentarz 12 listopada 2015 przez ubauba Nowicjusz (160 p.)
Jest taka opcja. Tu masz proste info jak to zrobić:

http://filttr.pl/staz.html
komentarz 13 listopada 2015 przez morius323 Obywatel (1,410 p.)
Dziękuje bardzo :)
0 głosów
odpowiedź 10 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
ja się pytam:

1. Jest api do tego?

2. w jakiej technologii pisane? (na andka wiadomo, ale reszta)

3. jaką bazę pracodawców macie, skąd ją czerpiecie i w jaki sposób

4. czy pracodawcy to głównie korpo?

5. czy macie tego testy (jednostkowe, integracyjne, akceptacyjne, a nawet może beta)?
komentarz 10 listopada 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Raczej tutaj chodzi o samą opinię na temat aplikacji, a nie o to jak kod jest napisany, albo jaki model biznesowy twórcy aplikacji zastosowali.
Szczerze mówiąc ja jako deweloper czegokolwiek nie mam zamiaru zdradzać jak napisałem kod, ani tym bardziej skąd czerpię klientów.
komentarz 10 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Znaczy akurat pracodawcy to wazny temat bo jak jest ich kilku i nieznani albo znani z niską reputacją to aplikacja traci na wartości.
komentarz 12 listopada 2015 przez ubauba Nowicjusz (160 p.)
Ad. 1

Co dokładnie masz na myśli?

Ad. 2

dopytam głównego programisty, oki?

Ad. 3

prowadzone są rozmowy z różnymi firmami. Od malutkich po duże korporacje. Na razie oferty są skierowane głównie do programistów.

Ad. 4

jw

Ad. 5

tak jak w punkcie 2. Oki?

 

A jak oceniasz samą aplikację? Pomysł, działanie itp.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 246 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 601 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Luky Nowicjusz (120 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 309 wizyt
pytanie zadane 20 grudnia 2020 w HTML i CSS przez Vadgame Początkujący (290 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...