• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tani i dobry hosting pod strone www? Oraz domena

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
4,419 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2015 w Hostingi, domeny, usługi przez rafa_l.k Nowicjusz (210 p.)
Polecicie jakiś tani hosting pod www? A powiedzcie mi czemu jak chce kupić domenę na np. nazwa.pl albo OVH to chcą mojego adresu? :/ i ostatnie pytanie. Czy znacie gdzieś możliwość kupienia domeny za SMS? :)

12 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Ja polecam hekko.pl - porządna usługa w normalnie cenie. Najtańszy hosting już za 50zł/rok, jasno napisane co dostajesz, cennik malejący z roku na rok i wiele innych korzyści :) 

Nie idź do dużych firm typu home.pl, nazwa.pl czy az.pl. Sam miałem przez pewien czas hosting i domenę w tej pierwszej i ceny są wręcz skandalicznie wysokie - za pierwszy rok niby jakieś promocje a później cena jest kilkukrotnie wyższa niż u innych normalnych firm. Przykładowo - rejestracja domeny PL w home.pl kosztowała mnie cos koło 10zł a odnowienie około... 130. Gdzie w Hekko mam rejestrację jakoś za 15zł a odnowienie za około 55zł... także jak dla mnie różncia bardzo duża. To samo tyczy się hostingu, ceny maksymalnie zawyżone. Jakość samej usługi jest dobra, nie mogę powiedzieć że było źle ale ceny za taką usługę zbyt wysokie. Do tego przykładowo Biuro Obsługi Klienta w home to porażka.

Nie polecam też żadnych darmowych rzeczy typu hostinger.pl - może i są tam jakieś płatne pakiety ale jak dla mnie to i tak będzie zawsze ten darmowy kiepski hosting. Nie polecam też cal.pl - przypadek pana Mirosława.

Poza tym to domeny mam jeszcze na OVH i Aftermarket, też posiadają bardzo przyzwoite ceny i również polecam.

A danych typu adres itd. potrzebują po pierwsze do wprowadzenia do rejestru domeny a po drugie do wystawienia faktury za usłguę. Nic więcej. Co do płatności przez SMS to na Hekko są różne możliwości płatności w tym właśnie SMS - wszystko jest w parametrach hostingu. Nie wiem dokładnie jak to działa bo sam nie korzystałem, w razie czego możesz zawsze do nich napisać maila i zapytać o szczegóły ;)

komentarz 8 listopada 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Piszesz to w sensie większych firm typu home.pl, az.pl czy nazwa.pl?

A dobrym hostingiem jest dla Ciebie cal.pl, hostinger.pl czy co?
1
komentarz 8 listopada 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
home.pl i nazwa.pl to akurat jedno wielkie G i trzeba się od nich trzymać z daleka.
komentarz 8 listopada 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
@EventMouse co ty wygadujesz, opisałem przykład co do ceny domeny w home.pl i hekko.pl i co tu widzisz dobrego? Zdzieranie na kliencie ile wlezie? A może lubisz otrzymywać od BOK odpowiedzi w postaci kopiowanych formułek?

@event15 +1, potwierdzam i to z własnych doświadczeń.
komentarz 8 listopada 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Nikt Ci nie każe usuwać odpowiedzi, każdy może mieć przecież swoje zdanie. Tylko poprzyj je jakimiś argumentami to wtedy mamy jakiś poziom dyskusji. Za co polecasz cal.pl? Co jest tak dobrego w home.pl?
komentarz 4 marca 2016 przez gangies Nowicjusz (200 p.)
Ja głównie ze względu na obsługę klienta, ale też atrakcyjne promocje polecam kei.pl i linuxpl.com - serwis i podejście do klienta mają na wysokim poziomie
komentarz 25 marca 2016 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
Nie polecam hekko. Ostatnio miałem okazje przenosić stamtąd duuużo projektów, bo klient już miał dość ich usług. W godzinach szczytu prędkość nie jest zachwycająca, a czas odpowiedzi na tickety jest wręcz porażająca.
komentarz 25 marca 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Cóż, ja przez prawie rok nie miałem ani jednego problemu, wszystko działa jak trzeba. Na tickety maksymalny czas odpowiedzi z jakim się spotkałem to myślę że 15 minut, więcej nie. Raz miałem pytanie typowo techniczne o dodanie czegoś, wysłałem wieczorem i otrzymałem od razu odpowiedź iż przekazują do jakiś techników i z samego rana na drugi dzień miałem już wszystko jak trzeba. Co do prędkości też żadnych problemów nie mam, wszystko chodzi super. Ja osobiście polecam i jestem bardzo zadowolony ;)
+3 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Zenbox ;) a jak chcesz sobie cos doinstalowac, piszesz i masz . Profesjonalnie, cenowo ok. Ja polecam goraco zapoznac sie z ich oferta.
komentarz 4 marca 2016 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Zgadzam się i też polecam. Duża możliwość elastyczności i wielki profesjonalizm. Polecam

P.S. cenowo ok a jak trafisz na promocje to jeszcze taniej :)
+2 głosów
odpowiedź 18 maja 2017 przez mateusz12 Użytkownik (530 p.)

Ostatnio założyłem stronkę na www.zetohosting.pl. Nie zapłaciłęm tam też dużo bo na start to niecałe 2 zł i okres testowy na 14 dni. Zakładałem tam wordpressa, dobrze to działa bo w panelu mamy możliwość instalacji go bez zbędnych kroków. Polecam

+1 głos
odpowiedź 8 listopada 2015 przez migacz100 Mądrala (5,410 p.)
Słyszałem, że sobie chwalą: http://linuxpl.com/ ale sam nie sprawdzałem
1
komentarz 3 października 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
polecam, korzystam z ich usług, mam kilka serwerków w tym SSD i na prawdę jestem zadowolony.

Kiedyś miałem problem ze znalezieniem hostingu, gdzie można konfigurować bazę MySQL, chodziło mi głównie o procedury, triggers i event, a u nich wsio działa bez żadnego problemu. Ceny jak dla mnie spoko, za parę stówek rocznie możesz mieć na prawdę porządny SSD z node, git itp. + domena.
komentarz 4 października 2017 przez obl Maniak (51,280 p.)
@Tomek Sochacki - nie ma odznaki archeologa na tym forum, ale gdyby taka była to byś ją dostał na pewno :)
komentarz 4 października 2017 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
heh dopiero teraz zobaczylem date... wnioskuje wiec o nowa odznake for me :)
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Napromieniowany Użytkownik (570 p.)
Domena dla siebie czy dla firmy?
komentarz 8 listopada 2015 przez Napromieniowany Użytkownik (570 p.)
Jesli dla siebie to polecam domene w nazwa.pl a hosting hostinger.pl

w panelu domeny przekierowujesz DNS na hostingera. Sposob na darmową strone :)
komentarz 8 listopada 2015 przez rafa_l.k Nowicjusz (210 p.)
Dla mnie, jakaś tania i nie musi być też jakiś super serwer bo to tylko na stronę która ma trochę HTML CSS i JS, żadne inne technologie webowe ;)
komentarz 8 listopada 2015 przez rafa_l.k Nowicjusz (210 p.)
Hostinger obczaje, ale czm na nazwa.pl chcą moje dane zamieszkania? :)
komentarz 8 listopada 2015 przez marian Nowicjusz (100 p.)
do rozliczen, reklam i do rejestracji domeny.
komentarz 8 listopada 2015 przez rafa_l.k Nowicjusz (210 p.)
Czyli bd mi coś wysyłac? :(
komentarz 8 listopada 2015 przez Napromieniowany Użytkownik (570 p.)
Mi nic nie wysyłaja :)
komentarz 8 listopada 2015 przez rafa_l.k Nowicjusz (210 p.)
A co jeśli podał bym jakiś fałszywy adres :D
komentarz 2 stycznia 2016 przez 0rb_12 Bywalec (2,440 p.)
Nic nie wysyłają, no mi przynajmniej, ale nawet jeżeli to w czym problem ;]]]
0 głosów
odpowiedź 29 lutego 2016 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Jak dla mnie aktualnie najtanszym i najlepszy rozwiazaniem jest aruba+ovh. Dlaczego aruba? Bo dostajesz vpsa dzieki czemu nauczysz sie nim zarzadzac (koszt 4zl msc) i ogolnie masz wieksze mozliwosci. OVH tak samo doplaca do tych domen :) btw. dlaczego boisz sie podac dane badz zaplacic przelewem?
komentarz 29 lutego 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

 8 listopada 2015 -,-

komentarz 29 lutego 2016 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Zobacz odp wyzej -,-
0 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2016 przez niezalogowany
Tani http://mintshost.pl czy dobry? Jest to mała hostingownia, korzystam od dłuższego czasu, dużych problemów raczej nie było.
komentarz 12 kwietnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Mam tam VPS i płacę 150 zł rocznie. Chwalę sobie. M.in. moje portfolio tam stoi.
0 głosów
odpowiedź 5 stycznia 2017 przez homerowsky Nowicjusz (180 p.)
Od siebie mogę polecić hitme.pl. Stabilne serwery, dosyć sensownie to  u nich wygląda.
0 głosów
odpowiedź 18 maja 2017 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
Witam.Korzystam z webd.pl. Cena jest po prostu śmieszna. Do własnego użytku.
0 głosów
odpowiedź 3 października 2017 przez shotokan Nałogowiec (39,660 p.)

Ja polecam http://d2.pl/

0 głosów
odpowiedź 27 października 2017 przez Gaspar Nowicjusz (240 p.)

friko  darmówka

–1 głos
odpowiedź 8 listopada 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
proserwer.pl sprawdź
komentarz 27 października 2017 przez zerko Początkujący (400 p.)
Było już. Hekko testujesz za darmo. W pierwszym roku konto + domena, to mniej niż 50 zł. Nie wyjdzie, to nie przedłużasz - proste. Test masz za darmo, a niczego lepszego nie znajdziesz nawet za większą kasę, więc szkoda czasu na kombinacje.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 3,497 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 1,727 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Sieci komputerowe, internet przez The Pittdroid Początkujący (390 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 375 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez Richuuu Początkujący (270 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...