• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sądzicie o LabVIEW ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
887 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Człowiek Niewidzialn Użytkownik (500 p.)
Witam ostatnio w moim technikum  promowany jest język LabVIEW. Organizowane są kursy, nauczyciele mocno zachęcają do uczenia się go . Mnie osobiście nie przekonało to graficzne pisane kodu ale zastanawiam się jakie on ma znaczenie i przyszłość  w branży programistycznej. Ktoś tego używa do pisania normalnych aplikacji  czy raczej używany jest  tylko w jakiś laboratoriach ? Ma w przyszłości jakieś szanse na walkę z normalnymi językami programowania ?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)
Wpisz w Google "LabVIEW praca" i sam się przekonasz czy są oferty pracy - i może będą też podane stawki.
0 głosów
odpowiedź 4 listopada 2015 przez Rout Bywalec (2,350 p.)
Miałem styczność z tym programem wydaje mi się że jest to kwestia przyzwyczajenia się do innego środowiska. Programując w taki sposób widzisz fizycznie co z czym jest połączone i jak działa. Jedyna opcjia to ściągnięcie i sprawdzenie samem. :)
komentarz 4 listopada 2015 przez Człowiek Niewidzialn Użytkownik (500 p.)
Właśnie programowałem w nim już na tym kursie i na pewno dużo zaletą jest mniejszy próg wejścia niż w  standardowych językach. Wszystko jest bardziej przystępne dla kogoś kto nigdy wcześniej nie programował. Zastanawia mnie tylko jak piszę się w tym większe programy kiedy tych ikonek robią się setki :)
komentarz 4 listopada 2015 przez Rout Bywalec (2,350 p.)
Widziałem taki program i naprawdę wygląda "fajnie". Ale nie jest to straszne wygląda to tak jak w zwykłym programowaniu czyli rozbijanie większych problemów na mniejsze itd...
0 głosów
odpowiedź 5 listopada 2015 przez Mikrokontroler xD Stary wyjadacz (13,500 p.)
Biegłe posługiwanie się labViewem i Matlabem plus jakiś tam angielski to całkiem niezła kasa :) ostatnio miałem propozycję za 5tys zł netto jeżeli chcesz się zorientować :). Tylko trzeba pamiętać że to są tylko narzędzia bez znajomości innych dziedzin na niewiele Ci się to przyda.  niezwykle ciekawym tematem jest biometria ale jest też niezwykle trudne ;).

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 177 wizyt
+1 głos
6 odpowiedzi 638 wizyt
+3 głosów
4 odpowiedzi 638 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...