• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Powrót z Windows 10 do Windows 7(Usuwanie kont użytkowników, których nie ma w opcjach)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
421 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2015 w Systemy operacyjne, programy przez AdrianN1993 Nowicjusz (160 p.)

Witam,

mam problem z odinstalowaniem Windowsa 10, ponieważ chcę wrócić do 7. Naciskam odpowiednie opcje w Zakładce Aktualizacje i odzyskiwanie. Kiedy już naciskam opcję powrót do Windows 7, chwilę mieli i wyrzuca takie coś. Przechodzę tam gdzie radzi mi okno jednak nie ma tam żadnych kont, z informacji wynika że przez SQL porobiły się konta i tak, ale ja już odinstalowałem tą aplikacje. Czy wie ktoś jak usunąć konta żeby wrócić do Windows 7 ?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
U mnie było tak, że jak wróciłem do 7 to już nie miałem że tak powiem kupionego tzn, że prosiło o licke do 7, nie wiem jak było u innych, ale właściwie dlaczego chcesz wrócić?
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2015 przez AdrianN1993 Nowicjusz (160 p.)
Ok, problem naprawiłem w ten sposób:

Komputer - > Właściwości -> Zaawansowane ustawienia systemu -> Zakładka Zaawansowane -> Profile użytkownika(Ustawienia) i tam było dużo kont nienznaych więc wystarczyło pousuwać te konta i poszło <-- dla potomnych :D

W sieci szukałem chyba z godzinę podobnego problemu jednak nic nie znalazłem, tylko sama instrukcja powrotu z Windows 10 do 7.

Pozdrawiam

92,659 zapytań

141,553 odpowiedzi

319,992 komentarzy

62,028 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...