• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Co lepsze 360 Security czy Clean Master?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
10,224 wizyt
pytanie zadane 31 października 2015 w Bezpieczeństwo, hacking przez pjj Gaduła (4,330 p.)
zmienione kategorie 19 lutego 2016 przez Mirosław Zelent
Co lepsze 360 Security czy Clean Master na telefon?

lub jeżeli znacie coś lepszego podawajcie :)
komentarz zamknięcia: Za dużo identycznych odpowiedzi.

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 31 października 2015 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
edycja 31 października 2015 przez Damian11131
Mam małe doświadczenie w "zabawie" z telefonami na Androidzie i wiem, że aplikacje typu clean master niewiele pomagają (chodzi o zwolnienie pamięci RAM), ponieważ wcześniej "wyczyszczone " procesy i tak po kilku minutach ponownie uruchamiają się. Polecam zrootować telefon i zainstalować Greenify. Co Antywirusa to nie polecam żadnego, gdy będziesz instalować aplikacje z głową to raczej na wirusa nie trafisz.PS. domniemuję, że masz telefon z Androidem.
komentarz 31 października 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Co do antyvirusa to nie potrzebuje jakiegoś superowego, a potrzebuje bardziej coś do czyszczenia, a ten Greenify to co?
komentarz 1 listopada 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Do greenify potrzebujesz roota. Po za tym nie wiem po co ci ten program on usuwa pliki z przeglądarki czego skutkiem jest potrzeba wpisywania np na nowo hasła do forum itd. Ja tego nie używam a syfu niemam na telefonie .jeżeli dbasz o telefon to programy tego typu nie są potrzebne
komentarz 1 listopada 2015 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Usuwa pliki z przeglądarki? U mnie nic takiego nie występuje .
komentarz 1 listopada 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
usuwa zapamietane hasła w przegladarce. Przynajmniej u mnie tak było jak czysciłem
+1 głos
odpowiedź 31 października 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Programy tego tyPu prawie nic nie dają. Antywirus jest zbędny. Na Androidzie niema takich wirusów jak na komputerze. Na smartfonach instalowane jest co najwyżej Adware (reklamy ) .Ja nie stosuje antywirusa bo one znajdują głównie aplikacje które uznają za wirusy które często nimi nie są
komentarz 31 października 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Mi także nie zależy na antywirusach bo nie są potrzebne, szukam czegoś do czyszczenia pamięci.
komentarz 1 listopada 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Bez roota apki mają bardzo ograniczone możliwosci
0 głosów
odpowiedź 31 października 2015 przez niezalogowany
chcesz mieć antywirusa i coś do czyszczenia ale

 

zazwyczaj jak coś jest do wszystkiego jest do niczego :D
komentarz 31 października 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
W najlepszycm wypadku wolałbym apke do samego czyszczenia.
komentarz 31 października 2015 przez niezalogowany
https://www.piriform.com/ccleaner

śmiało mogę powiedzieć że to najlepsze narzędzie do czyszczenia
komentarz 1 listopada 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
A ta aplikacja warta jest?
0 głosów
odpowiedź 31 października 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Clean Master usunie syf...który się błyskawicznie się odnowi.

Tak samo z innymi apk'ami.

Ale lepszym pomysłem jest raczej Clean Master, po on jedynie co robi to czyści a nie skanuje w poszukiwaniu wirusów.
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2015 przez in4mat Bywalec (2,600 p.)
Najlepiej nic, prawda jest taka, że Android ma taką "urodę", że po pewnym czasie używania będzie zasyfiony i żadnymi programami nie da się temu zapobiec. Używałem kiedyś tego Clean Mastera, jednak niewiele mi pomógł, ale z tych 2 opcji wydaje się być lepszym. Swoją drogą po co Ci antywirus na telefonie? IMO niepotrzebny złodziej baterii i przy starszych modelach również zamulacz telefonu. Pozdrawiam :)
komentarz 1 listopada 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Ja nie chce antywirusa, ludzie nauczcie sie czytać..
komentarz 1 listopada 2015 przez in4mat Bywalec (2,600 p.)
W takim razie naucz się jaśniej pisać posty na forum, bo 360 Security to jak sama nazwa wskazuje antywirus z dodatkowymi pseudo odświerzaczami systemu, z tego co wiem Clean Master ma również jakiegoś antywira, więc mozna opacznie zrozumieć temat.
komentarz 1 listopada 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Dla twojej wiadomości obie te apki posiadają antywirusa i moduł czyszczący.

A jeżeli wyskakujesz do mnie z "Naucz się jaśniej pisać" to cofnij się i ty naucz się jasno myśleć, i wypowiadaj się z wiedzą.
komentarz 1 listopada 2015 przez in4mat Bywalec (2,600 p.)

Przecież napisałem Ci, to samo, że obie apki mają antywira i cleanera, więc nie wiem do czego jest 1 część wypowiedzi. Po 2 nadal podtrzymuję swoje zdanie abyś nauczył się pisać jasno, bo sformuowanie "Co lepsze 360 Security czy Clean Master na telefon?" nie mówi jasno, czy szukasz cleanera czy antywira, więc jeżeli masz jakieś problemy z jasnym pisaniem, może Ty powinieneś się cofnąć. 

komentarz 17 kwietnia 2017 przez Marek Socha Nowicjusz (100 p.)
To prawda - nasz telefon po czasie jest do niczego ja dzisiaj miałem właśnie ten problem bo miałem zajętą całą pamięć i wszedłem w ustawienia fabryczne i mam zajętą nie całą tylko połowę!! Lecz taki clean master się przyda w czyszczeniu pamięci z pustych folderów i pamięci podręcznej... Ale niestety CM zajmuje mi 120mb i 90mb ram'u a 360 spamuje powiadomieniami i przerywa film jakimiś pierdołami - ja bym wam polecił dużo speed booster! Zajmuje 30mb i 45 ram'u! Polecam i pozdrawiam DU
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2015 przez Gliwa88 Użytkownik (960 p.)
Zgadzam się z przedmówcami.

Sam jakiś czas korzystałem z apek typu clean master. Z nimi czy bez na jedno wychodzi tyle, że dla niektórych może fajnie wyglądać interfejs i wskaźnik % "oczyszczenia" syfu :).

Lepiej pogrzebać w ustawieniach typy praca w tle, etc.
–1 głos
odpowiedź 31 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Kaspersky :)
komentarz 31 października 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Chciałbym aby owa apka posiadała też coś do czyszczenia :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 211 wizyt
+2 głosów
10 odpowiedzi 3,298 wizyt
+2 głosów
17 odpowiedzi 2,665 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Ciri Gaduła (3,380 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...