• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy opłaca się słuchać jednego podcastu kilka razy? [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
1,082 wizyt
pytanie zadane 30 października 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)
Uczę się Angielskiego na podcastach, i chciałbym wiedzieć, czy powtarzanie tego samego podcastu coś da czy nie?
Możliwe odpowiedzi:
tak (49 głosów, 98%)
Nie (1 głos, 2%)

9 odpowiedzi

+7 głosów
odpowiedź 30 października 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
wybrane 30 października 2015 przez Piotrek Karasiński
 
Najlepsza
Powtarzając utrwalasz wiedze. Więc warto.
+5 głosów
odpowiedź 30 października 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Jeśli wiesz, że w podcaście było coś warte zapamiętania, lepiej jest odsłuchać go ponownie. No chyba, że masz pamięć doskonałą :D
+2 głosów
odpowiedź 27 listopada 2015 przez Wojtek87 Nowicjusz (220 p.)
To jest oczywista - oczywistość:)im częściej będziesz słuchał czytał tym szybciej się nauczysz wybranego języka. Jeśli te podcasty są krótkie (czyli około 30 minut) to staraj się słuchać min. raz dziennie przez około 7-10 dni, a potem kolejne odcinki. Aha, i jeszcze jedna uwaga słuchaj takich podcastów, których jesteś w stanie zrozumieć w około 95% procentach. Wtedy rezultaty przyjdą:) . Z własnego doświadczenia szczerze polecam podcasty i sposoby nauczania A.J. Hoge - www.effortlessenglishclub.com jak dla mnie jeden z najlepszych nauczycieli:)powodzenia życzę, a raczej good luck:D
komentarz 22 czerwca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

https://effortlessenglishclub.com/

A jak ten kurs się kupuje? Bo trochę nie ogarniam... To się płaci co miesiąc abonament czy jednorazowo się płaci? Dziwne, bo nie rozumiem mówionego języka, a oglądam ten film prezentacyjny co on mówi i rozumiem wszystko dokładnie co mówi jakby mówił po polsku... Nie ogarniam tego :P Zacząłeś wszystko rozumieć po tym kursie? On uczy rozumienia ze słuchu czy gramatyki też? Bo gramatykę znam na 98% i czytam płynnie po angielsku...

+1 głos
odpowiedź 30 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Kliknąłem że nie - oczywiście odnoszę to do PHP.
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2015 przez Trender Nowicjusz (160 p.)
Warto powtarzać, nawet codziennie. Słuchając języka w kółko utrwalasz go i powoli staje się twoją codziennością.
0 głosów
odpowiedź 1 listopada 2015 przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)
Jeśli będziesz w kółko słuchał jednego podcast'u to nie nauczysz się nowych wyrażeń/słówek, więc moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł.
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2015 przez Hryniu292 Użytkownik (600 p.)
Ja ucząc się języka niemieckiego, zbytnio niczego nie rozumiałem. Moja nauczycielka poleciła mi pewna stronkę z podcastami. Słuchałem ich prawie codziennie i teraz wiem, że po oddsluchaniu ich 10x ,wszystko zapamiętałem .
komentarz 27 listopada 2015 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)

To super tylko pisząc "wszystko zapamiętałem ." co miałeś na myśli. Czy chodzi Ci o to, że nauczyłeś się niemieckiego czy o coś innego.

komentarz 28 listopada 2015 przez Hryniu292 Użytkownik (600 p.)
Chodzi o to że wszystkie słówka z działu zapamiętałem.
komentarz 12 maja 2016 przez bartek7910 Obywatel (1,980 p.)
A co to za strona? Też mam potrzebe podszkolenia niemieckiego.
0 głosów
odpowiedź 27 listopada 2015 przez Surykat Stary wyjadacz (14,760 p.)
No chyba sam wiesz, czy potrzebujesz go obejrzeć jeszcze raz, czy też nie...  Nie rozumiem kompletnie tego pytania.
0 głosów
odpowiedź 12 maja 2016 przez Robert de Clair Mądrala (5,300 p.)
Spróbuj effortless english (AJ Houge) ten podcast służy do tego by słuchać go po kilka razy.
Tak często do momentu w którym nie będziesz mił problemu ze zrozumieniem każdego słowa :)

IMO najlepszy podcast do nauki języka angielskiego
komentarz 22 czerwca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

https://effortlessenglishclub.com/

A jak ten kurs się kupuje? Bo trochę nie ogarniam... To się płaci co miesiąc abonament czy jednorazowo się płaci? Dziwne, bo nie rozumiem mówionego języka, a oglądam ten film prezentacyjny co on mówi i rozumiem wszystko dokładnie co mówi jakby mówił po polsku... Nie ogarniam tego :P Zacząłeś wszystko rozumieć po tym kursie? On uczy rozumienia ze słuchu czy gramatyki też? Bo gramatykę znam na 98% i czytam płynnie po angielsku...

komentarz 10 lipca 2017 przez Tomek Król Nowicjusz (100 p.)
edycja 10 lipca 2017 przez Tomek Król
https://player.fm/series/effortless-english-podcast

Nie tylko naucza ale motywuje do działania a to idealne połączenie.

Opinie o Effortless english z całego świata są bardzo pozytywne. Sprzedaje on swój kurs dając możliwość zrezygnowania - gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Gwarancja że nauczysz się języka w 6 miesięcy. Tu jakaś niezależna opinia: http://www.helping-you-learn-english.com/effortless-english.html

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 707 wizyt
+2 głosów
18 odpowiedzi 5,074 wizyt
+44 głosów
10 odpowiedzi 1,688 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...