• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak wrzucić grafikę na codepen ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,076 wizyt
pytanie zadane 27 października 2015 w C i C++ przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
Jest może jakaś funkcja wrzucania grafiki na codepen  z dysku kompa ? Czy jest to program glównie do robienia szablonów ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)

Raczej nie można wyrzucić grafiki z komputera ale można się odwoływać do grafiki wrzuconej na inny serwer np. imgur.com

http://codepen.io/anon/pen/jbxrvv 

komentarz 27 października 2015 przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
Jak się wrzuca taką grafikę (jpg, png itp) na ten serwer ? za pośrednictwem jakiejś strony ? :)
komentarz 27 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)

Po prostu http://imgur.com :)

Na górze jest "upload image" a po wrzuceniu powinno podać link do obrazka w różnej postaci.

komentarz 27 października 2015 przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
No ładnie :) Mam swoje prywatne zdjęcia wysyłać na publiczny serwer z grafą :) by móc pisać na codepen (a przyznam, że bardzo przyjemna i wygodna ta stronka do kodowania) :)
komentarz 27 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)

Przyjemnie się tam robi ale jak dla mnie to CodePen służy do dzielenia się kodem więc nie jest przeznaczone do prywatnych rzeczy. Nie sprawdzałem jednak czy po założeniu konta nie ma więcej możliwości.

Do prywatnej pracy online to raczej są edytory w stylu Cloud9 https://c9.io/

komentarz 27 października 2015 przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
DZIĘKI BARDZO !! O to mi chodziło !!  :D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 197 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez tirex Gaduła (4,430 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 599 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2017 w Offtop przez UltraSF Stary wyjadacz (11,740 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 311 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...