• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Resetowanie ustawień do stanu początkowego zatrzymało się na 99%

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
26,218 wizyt
pytanie zadane 26 października 2015 w Systemy operacyjne, programy przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
Mam Windows 10 Pro i postanowiłem zrobić resetowanie ustawień do stanu początkowego lecz na 99% (kropki ladowania się kręcą) się zatrymało i czekam juz 20 minut i nadal zadnego postępu.

Co mam robic?

Proszę o szybką pomoc!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 października 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Siema, jakiś czas temu podjąłem się tej samej próby, nie wiem dokładnie ile proces resetowania ustawień trwał, ale na pewno o wiele dłużej niż 20 minut, zostawiłem kompa odpalonego na noc, rano proces był ukońćzony. Proponuję dać trochę więcej czasu windowsowi niż 20 minut, zobacz jak już jest przy 99% czy w ogóle dysk twardy pracuje, jeśli tak to potrzeba będzie po prostu więcej czasu.
0 głosów
odpowiedź 26 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Ja jak przywracałem Windows 8 do ustawień fabrycznych, to trwało to z dobre pięć godzin, więc bądź cierpliwy i daj komputerowi czas wink

komentarz 26 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Boże, dlatego chyba mimo wszystko będę wychwalać Linuxy :P

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 248 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 884 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez MrTenny Początkujący (320 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,752 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...