Skoro chcesz to pisać w C++ to może od razu pomiń PHP i zrób z tego samodzielny serwer WWW z własną obsługą protokołu HTTP, formularzy i bazy danych.
Albo zrób program, ktory będzie się komunikował z serwerem WWW za pomocą gniazd i portów tak jak można zrobić między PHP a nginx (serwer WWW)
---
Kiedyś stosowano technologię CGI, gdzie można było użyć dowolnego języka czy programu, który generował dane (HTML, GIF) i serwer wysyłał je do przeglądarki. Program taki musiał tez sam obsługiwać formularze, argumenty w adresie, ciasteczka, sesje, itd.