• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak nauczyć się Angielskiego na podcastach?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
709 wizyt
pytanie zadane 24 października 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)
Chcę nauczyć się Angielskiego na podcastach ale nie wiem kilku rzeczy m.in.:

-Jak i jakich podcastów słuchać bo wiem, że są też Polskie dlatego zastanawiam się czy słuchać najpierw Polskiego a później Angielskiego,

-Ile mniej więcej czasu zajmie mi nauka,

-Jakie podcasty polecacie

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 24 października 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
wybrane 24 października 2015 przez Piotrek Karasiński
 
Najlepsza

Ostatnio opracowałem taką listę i mogę Ci z niej polecić serwis ISEL, na którym są podcasty, z których ja się uczę.

https://forum.pasja-informatyki.pl/68947/program-do-nauki-angielskiego

Pozdrawiam. smiley

komentarz 24 października 2015 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)

Dziękuje. Znalazłem stronę odpowiednią dla siebie http://www.isel.edu.pl/. Tylko chcę wiedzieć ile to zajmuje czasu. Z góry dziekuje

komentarz 24 października 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Nie można jednoznacznie określić ile zajmie nauka języka, bo jest to kwestia bardzo indywidualna. Zależy to od naszych predyspozycji do nauki języka jak i czasu na tę naukę poświęconą. Ale im prędzej zaczniesz tym szybciej będziesz mógł powiedzieć, że znasz w jakimś stopniu dany język. Również ważne jest to co mamy na myśli mówią znajomość języka, bo możemy potrafić język na tyle, aby bez problemu dogadać się w jakimś sklepie czy coś podobnego, ale rozmowy na wyższym poziomie będą bardzo słabe.

Także jak powiedziałem na początku wszystko jest zależne od naszych oczekiwań i predyspozycji.
komentarz 24 października 2015 przez Piotrek Karasiński Obywatel (1,870 p.)

Rozumiem  i jeszcze raz Ci dziękujesmiley

–2 głosów
odpowiedź 24 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)

Ile mniej więcej czasu zajmie mi nauka,

Jeśli jesteś "beztalencie" to zajmie Ci to całe życie.

Podobne pytania

+4 głosów
9 odpowiedzi 1,084 wizyt
+2 głosów
18 odpowiedzi 5,076 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 303 wizyt

92,551 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...