• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ktoś nagrywa filmy?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
409 wizyt
pytanie zadane 23 października 2015 w Nasze projekty przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
Cześć. Czy  znajduje się tutaj ktoś, kto nagrywa filmy na YouTube? Chciałbym usłyszeć jakieś porady, co mógłbym poprawić i tym podobne. Wystartowałem z serią materiałów wideo, mam pierwszy odcinek tylko brakuje mi doświadczenia w edycji i obróbce filmów.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany co to za seria  - proszę,o to link https://www.youtube.com/watch?v=lxySlfyURgk

Liczę na opinie i wskazówki. Dziękuje

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 października 2015 przez Javowiec Pasjonat (21,560 p.)

Głos masz stworzony do filmików. Świetnie brzmisz.

Jedna moja rada: wycisz szumy w mikrofonie. Można to zrobić chociażby w darmowym programie Audacity.

Tutaj masz poradnik, z którego sam kiedyś korzystałem: https://www.youtube.com/watch?v=ZK-84GbH0Uc

Powodzenia!

komentarz 23 października 2015 przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
Dziękuje bardzo za miłe słowa. Faktycznie, te szumy przeszkadzają i nawet nie orientowałem się w tym kierunku czy można je bezpłatnie i skutecznie zredukować. Materiał zobaczę i na pewno dostosuje audio w przyszłości.
0 głosów
odpowiedź 23 października 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Wiesz co, jak kolega wyżej także sądzę że masz dobry głos, ale to intro z template'u słabe strasznie, jak już masz mieć intro z template'u to lepiej już go nie miej.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2015 w Sieci komputerowe, internet przez sebuś555 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 478 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2015 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+5 głosów
2 odpowiedzi 681 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Offtop przez Anonim Mądrala (6,000 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,541 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...