• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sposoby na zarabianie przez internet?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
1,578 wizyt
pytanie zadane 17 października 2015 w Offtop przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Jakie są sposoby na zarobek przez internet oprócz  pracy zdalnej?

8 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 17 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Można stworzyć jakiś własny projekt, typu serwis internetowy, program komputerowy i próbować go opchać komuś za grubą forsę lub zainteresować się portalami crowdfundingowymi.
komentarz 17 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Szczerze przyznam że ciekawa sprawa.
+5 głosów
odpowiedź 17 października 2015 przez Javowiec Pasjonat (21,560 p.)
edycja 17 października 2015 przez Javowiec

Stwórz coś, co wychodzi naprzeciw ludzkim problemom. Ułatwiaj innym życie i znajdź jakąś niszę. Ludzie lubią narzekać i marudzić, wsłuchaj się w to, a na pewno wpadnie Ci do głowy jakiś pomysł.

Przykład dla uzmysłowienia o co mi chodzi (wyssany z palca):

Problem: Na wielu forach ludzie narzekają, że nie ma nigdzie polskiej usługi, która pomagałaby im wyszukiwać imprezy w ich miejscu zamieszkania.

Rozwiązanie: Tworzę serwis, który ludziom to umożliwia. Jest popyt, w końcu musi się znaleźć też podaż.

Od razu na tym nie zarobisz kokosów, wiele biznesów rozwija się latami zanim zaczną przynosić dochód. Trzeba się na to przygotować mentalnie i konsekwetnie go rozwijać. Pamiętaj o podatkach - zanim zaczniesz zarabiać, załóż działalność gospodarczą i w ogóle zapoznaj się z tym tematem.

komentarz 17 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam : )
komentarz 27 października 2015 przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
Nie trzeba zakładać koniecznie działalności. są firmy, które pośredniczą między fiskusem a zleceniobiorcą i wystawiają faktury na  życzenie klienta :)
+2 głosów
odpowiedź 17 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)
edycja 17 października 2015 przez furas
Internet możesz używasz do komunikacji z klientami (i nigdy ich nie spotkać) i wtedy możesz nawet sprzedawać "świeże jaja prosto od kury" i tez nazwać to zarobkiem przez Internet.

Ludzie wymyślają najróżniejsze rzeczy i usługi i "sprzedają" to przez Internet.

Można więc powiedzieć, że masz dwa sposoby na zarabianie przez Internet:
- sprzedaż towarów (wszelkiego rodzaju)
- "sprzedaż" usług (wszelkiego rodzaju)
+2 głosów
odpowiedź 19 października 2015 przez niezalogowany
Na szczęście pytasz na forum informatycznym, więc nie jest to pytanie głupie.

1) Tworzenie stronek na zamówienie  - fajny, przyzwoity dochód

2) Tworzenie aplikacji na komórki - jak wyżej

3) Tworzenie własnych programów

4) Stworzenie usługi reklamowej i jej sprzedaż - może się w łatwy sposób przerodzić w bierny dochód

5) Wypełnianie ankiet na np. studentswatch - 5 minut raz na tydzień, zwykle co 2-3 miesiące wpada 5 dyszek, więc można, ale na pewno nie jako główny sposób

6) Allegro, naprawianie elektroniki i odsprzedaż

To tyle co sam robiłem bądź znam kogoś kto robił, więc sprawdzone metody ;)
komentarz 20 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Dziękuję serdecznie za odpowiedź, serio ten studentwatch to nie jakiś przekręt czy coś?
komentarz 20 października 2015 przez niezalogowany
Dostałem od nich już trzy razy po 5 dyszek...
+1 głos
odpowiedź 17 października 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Nagraj pare filmów na youtube odnośnie jakiś programów i do opisu wstaw reflink aby pobrać ten program, co miesiąc przy dobrym obrocie do 5$ :D
+1 głos
odpowiedź 17 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
kupuj tanio sprzedawaj drożej, pobaw się  w robienie forum fanpage na fb reklamy :) raczej poleacm rusz dupę i poznawaj nowych ludzi, polecam biznes MLM poczytaj o tym :)
komentarz 17 października 2015 przez Javowiec Pasjonat (21,560 p.)
MLM to ściema. Prawdziwe pieniądze zarabiają tylko Ci co są na szczycie drabinki. Założenie własnego biznesu MLM - tak, dołączenie do istniejącego - nie.
komentarz 17 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
No to trzeba założyć własny, ale jest na tym spora kasa... :D
komentarz 20 października 2015 przez niezalogowany
MLM - leżę i płaczę ze śmiechu :D
komentarz 21 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
ty płaczesz a mój kolega po 3 latach odebrał a klasę wartą 130tysięcy (Y) pozdrawiam.
3
komentarz 22 października 2015 przez niezalogowany
A MÓJ KOLEGA odkopał złoty pociąg.
komentarz 23 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Podałem żywy przykład, znam człowieka mam z nim kontakt i wiem jak to jest :)
1
komentarz 23 października 2015 przez niezalogowany
Mój przykład to również autentyk ;)
0 głosów
odpowiedź 24 października 2015 przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)
Możesz zapisać sie do programu google adsense i zarabiać na swoich filmikach You tube, bądź umieścić reklamy na blogu. Ale kasa słaba. Trzeba by mieć z kilkaset tysięcy wyświetlen by coś zarobić tj. Wardęga swoimi prankami :D
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2016 przez Robert de Clair Mądrala (5,300 p.)
oprócz studentwatch jest jeszcze

cenneopinie - nie dają co prawda w keszu tylko w kartach przedplaconych, ale juz 2 karty po 50 do tesco mam.
Nie przygniataja iloscia ankiet, na spokojnie mozna ogarnac. Kwoty za ankiety przyzwoite zazwyczaj  3 do 10 zl
Karta przychdzi zwykłym listem z UK wiec tutaj jest troszeczke ryzyko jak ma sie niepewnego listonosza. ;)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 811 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Rafal2196 Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 356 wizyt
pytanie zadane 19 września 2018 w Offtop przez Zayebisty Gaduła (3,200 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 183 wizyt

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,601 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...