• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Just beat it

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
350 wizyt
pytanie zadane 16 października 2015 w Offtop przez Dissio Mądrala (5,830 p.)

Ktos mowil ze za niedlugo beda pisac 7 latki?? Jest juz blisko

I cytat na dzis " Nigdy nie jest zbyt pozno by zaczac, zawsze jest zbyt pozno by czekac"

 

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Po prostu spowodowane jest to brakiem wiary w siebie. Można zacząć nawet w 100 roku życia i przez miesiąc napisać tyle dobrych programów, co inny programista przez całe życie. Czyli podsumowując... nie, czekaj, podsumowanie wygląda tak samo, jak ten świetny cytat w pytaniu wink

komentarz 16 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Zgadzam się, a takie pytania mogą tylko świadczyć o słabości tego człowieka, trzeba brać się do roboty a nie błagać o kilka słów otuchy tylko po to by wmawaić sobię że zrobię to potem... zacznę w poniedziałek, trzeba tylko sobie uświadomić że ten poniedziałek nigdy nie przyjdzie. Trzeba pracować tu i teraz :p
komentarz 16 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Niestety ja ten "poniedziałek" wmawiam sobie zawsze smiley Ogólnie wszystko przekładam na później, ale mam nadzieję, że kiedyś się tego oduczę.

komentarz 16 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
No to słabo, proponuję zmienić tryb życia.
+1 głos
odpowiedź 16 października 2015 przez niezalogowany
Nie no, rozwaliło mnie :D "Mam 13 lat i jeszcze nie umiem programować" - oj chłopie, to się śpiesz, bo ci życia zabraknie ;D
0 głosów
odpowiedź 16 października 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)

No co? martwi sie.
Lepszym pomysłem jest mu odpisaniem tego cytata do niego niż tworzyć osobny wątek na Forum.
Trzeba pomagać a nie robić zdjęcie biednemu i pokazywać innym "To cię może spotka, a na dole masz rozwiązanie." a sam pomocy nie otrzyma.
 

Trochę filozofii:
Jeśli ten cytat jest na dziś? to co będzie na jutro?
Jutro też będzie pisało "cytat na dziś"?
Wybacz ale troszkę mnie to irytuje jak ktoś pisze w wątku które będzie funkcjonowało jeszcze przez dobre parę dni słowo "na dziś". Jak już to "cytat na wątek", lub coś w tym stylu.

komentarz 16 października 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
nie uwazasz ze to jest parodia, to co napisal?
komentarz 16 października 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Nie... Uważam że to jest żałosne, nie potrafi być samodzielny i wszystko prosi Ator'a o pomoc.

W sumie to Ator jest takim "manipulantem" sprawia że widzowie uważają że daje on ogromną wiedzę i śmiało zachęca do pisania problemów.

przez co jego samodzielność (widza) jest niska i nie potrafi korzystać z wyszukiwarki.

Ale to jest moje zdanie.
0 głosów
odpowiedź 16 października 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Zacząłem gdy miałem 12 lat, żałuję że tak wcześnie, gdyż jeszcze sporo lat szkoły przede mną, w której zapewne będę się uczył o php4 i html 3.

Oczywiście to był sarkazm. :)

Tak btw. co jest dziwne, zapytał się o to kogoś, kto nie ma większego pojęcia o programowaniu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 28 października 2018 w Offtop przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2018 w Offtop przez BlaBlaCar Początkujący (440 p.)
+5 głosów
7 odpowiedzi 765 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...