• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stara-nowa strona - odgrzewamy kotleta!

Object Storage Arubacloud
+20 głosów
732 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Dziś 11 kwietnia 2015 roku o godzinie 13 wystartowała nowa strona! 

Macie wrażenie, że przeglądając przeróżnego typu strony internetowe brakuje wam najciekawszych infomacji w jednym miejscu? Coś w rodzaju systematyzacji danych związanych z informatyką i dziedzinami pokrewnymi? Oczywiście ktoś mądrze powie, że no przecież są blogi, strony tematyczne i różnego typu inne rzeczy ale moim zdaniem fajnie byłoby to przedstawić w formie bardzo prostej, niezbyt wyszukanej (tak, uwielbiam prostotę w sieci:)). Wpadłem, więc na pomysł, by dziennie najciekawsze info, które znajdę w sieci wrzucać na moją stara-nową stronę www.technicznie.it (tak, tak kolejne demoty, kolejna pseudo strona:)). Robię to dla siebie, znajomych i dla każdego, kto uważa, że ta strona może mu się przydać. 

Motywuje mnie forum, Wy, ludzie informatyki, kanał Pana Mirosława a w szczególności ten film https://www.youtube.com/watch?v=OAywuL0tSLA. Śmiało mogę powiedzieć, że technicznie.it to owoc tego forum :) Pan Mirosław zasiał ziarno 
a owoce wyrastają na forum, w sieci i w kompilatorach :)

Co do projektu to jest on jak odgrzewany kotlet ale wierze w swoją determinację. Mam też masę innych mniej lub 
bardziej nieszablonowych pomysłów. Chętnie wysłucham każdej pozytywnej i 
negatywnej opinii, propozycje współpracy czy też pomysłu na rozwój lub dalsze projekty :) 

raz jeszcze link do strony oraz fanpage

www.technicznie.it

https://www.facebook.com/technicznie.it?ref=hl

15 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
edycja 25 sierpnia 2015 przez joker
 
Najlepsza
Całkiem ładna strona, ciekawy pomysł. Życzę powodzenia.

Pozdrawiam serdecznie
+5 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Wow, fajnie jest mi przeczytać takie słowa! Powodzenia w realizacji technicznie.it oraz zapewne kolejnych projektów! Sam pomysł ciekawy, wiele będzie zależało od contentu i zainteresowania / liczby udostępnień, niewątpliwie takie strony potrzebują czasu na rozruch. Najważniejsze jest zbieranie doświadczeń (hosting, podatności bezpieczeństwa, cierpliwość przy promowaniu startupu etc.) - tego doświadczenia nie da się zdobyć inaczej niż tylko wypuszczając stronę "w świat", prawda. Pozdrawiam!
komentarz 12 kwietnia 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
Miło mi to słyszeć :) będę co jakiś czas tu wrzucał jakieś statystyki ze strony :) po 30 dniach wrzucę pierwsze :)
+3 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Postarałeś się jak patrzę na możliwe błędy. Strona jest przygotowana na możliwy atak xss jak i SQL. Pozdrawiam:) Tam coś z linkiem losuj jest nie tak...
+2 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Linker Bywalec (2,690 p.)

Nawet całkiem spokolaugh

komentarz 12 kwietnia 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
dzięki wielkie :d
+2 głosów
odpowiedź 12 kwietnia 2015 przez Kicany Gaduła (3,220 p.)
Fajny projekt, dodany do paska zakładek.
Oby tak dalej a będzie to coś wielkiego ;)
komentarz 12 kwietnia 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
Miło mi to słyszeć :)
+2 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Małe statystyki po 48 godzinach :) spora oglądalność, parę miłych maili :) 

 

 

 

+1 głos
odpowiedź 7 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Witajcie! Kolejna garść statystyk www.technicznie.it :) 7 czerwca po 57 dniach strona zdobyła 1000 polubień na facebooku ! 

 

dodatkowo też przesyłam ilość odwiedzin :) i zapraszam do odwiedzania strony! 

 

 

+1 głos
odpowiedź 21 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Witam. Kolejna garść info o stronie :) pierwsza wycena i pierwsza współpraca :)

Współpraca :

http://technicznie.it/459/Niesamowite-Technologie-Dobre-5-Minut-8

 

 

Wycena:

komentarz 21 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (600,730 p.)
Nie żeby coś, ale te wyceny są trochę z tyłka ;) Moja strona jest o 200 złotych droższa od Twojej wg tego "wyceniacza"
komentarz 21 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
no to fakt, nie jest zbyt miarodajna patrząc nawet na dzienną ilość UU :) u mnie aktualnie średnia trochę powyżej 300 :) aczkolwiek liczby zawsze pozytywnie wpływają na człowieka jeżeli tylko idą w górę ! :D
komentarz 21 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
moge wiedziecskąd masz tego "wyceniacza" prosił bym o jakis link?
komentarz 21 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (600,730 p.)
komentarz 21 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
+1 głos
odpowiedź 21 czerwca 2015 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
Fajna strona. Dobrze, że powstają serwisy oparte o wygląd kwejka czy innych demotywatorów, ale z których można się czegoś dowiedzieć, a nie tracić czas na czytanie jakichś bzdetów. ;)
komentarz 21 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
Dzięki za budujący komentarz :)
+1 głos
odpowiedź 21 czerwca 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Ciekawa strona. Powodzenia.
komentarz 21 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
dzięki wielkie :)
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez kilof_45 Obywatel (1,060 p.)
Pomysł jak najbardziej zasługuje na pochwałę :). Jeżeli mógłbym się do czegoś przyczepić, to trochę przestarzałe menu i przyciski, co nie oznacza, że strona traci całkowicie na wartości :) . Po prostu uważam, że jeśli miałbyś kiedyś trochę czasu, to warto pomyśleć nad tym ;).
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
gut dżop panie
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez achilles147 Dyskutant (9,580 p.)
mega pomysł dziwne, że nigdy wcześniej nie wpadłem na tą stronę:)
0 głosów
odpowiedź 23 maja 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Witam! :) po ponad 5 tygodniach jest nas ponad 500 na fanpage na facebooku :) średnio 300 UU dziennie :) pozdrawiam i zapraszam

0 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
Dzięki wszystkim za te miłe słowa :) budujące to jest :) wczoraj ponad 1650 UU :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 312 wizyt
–3 głosów
8 odpowiedzi 1,838 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 188 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w HTML i CSS przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)

92,542 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...