• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wstępny szkic logo mojej strony[co sądzicie?]

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
561 wizyt
pytanie zadane 12 października 2015 w Nasze projekty przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)

Witam, co sądzicie o takim logo? Oczywiście to dopiero szkic a właściwa robota zacznie się w gimpie, co sądzicie?

1
komentarz 25 grudnia 2016 przez operator Stary wyjadacz (10,920 p.)
To jest straszne :o

9 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 12 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Wg mnie jest to zbiór niezwiązanych ze sobą figur geometrycznych - jest po prostu nijakie i mało charakterystyczne.
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Dziękuję za odpowiedź, cóż to dopiero faza alpha mojej pracy mimo wszystko postaram się dopieścić to i owo : )
1
komentarz 12 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Nie wiem, ale ja bym uprościł to logo. Pomyśl jeszcze nad ogólnym jego wyglądem.
+1 głos
odpowiedź 12 października 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Logo jak logo, tylko że w tym przypadku niewiadomo co ma przedstawiać. Czy to przedstawia coś konkretnego, czy to raczej jakiś symbol wymyślony przez Ciebie?
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Dziękuję za odpowiedź : ) Strona będzie dotyczyć oczywiście programowania, ale znajdą się też możliwości znalezienia pracy dla programisty, będzie forum a także coś dla grafików, ogólnie od nowinek technicznych aż po projekty forumowiczów : ) Czy coś przedstawia, hmm w pewnym stopniu myslałem tutaj nad wykorzystaniem C++ i stworzeniem z tego jakby celownika w kształcie diamentu, czy to przypomina diament, nie wiem ale oczywiście to jeszcze nie koniec pracy : )
komentarz 12 października 2015 przez ElPiwo Początkujący (370 p.)
ja zamiast tych czarnch półksiężyców wstawiłbym po prostu c++ i było by git :D
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Hmm, tylko że takich c++ forum jest w internecie miliony a ja chciałem stworzyć coś na swój sposób nowatorskiego : ) Celownik, diament , wykorzystanie +, nie chce aby ktoś wchodzący na moją stronę widział jakieś tam logo i od razu przechodził do tematu, oczywiście tak jak zaznaczyłem to faza wstępna a pod spodem pojawi się jeszcze napis, mimo wszystko dzięki : )
+1 głos
odpowiedź 12 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)
Pewnie nie zamierzasz używac go w tej wielkości tylko mniejsze więc lepiej przyjrzeć się mu w docelowej wielkości.

Pewnie przy automatycznym zmnieszeniu znikną wszystkie te cienkie linie.
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Mhm, szczególnie te poboczne trzeba będzie bardziej uwydatnić, zwiększe ich grubość, dziękuję za pomoc : )
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Strona jak i forum będą opiewać tylko czerń i biel : ) jednak jak na wstępną fazę co sądzisz?
komentarz 12 października 2015 przez furas Maniak (53,800 p.)
Cienkie kreski są dla mnie za cienkie. Podwójna kreska pozioma też mi nie pasuje. Im dłużej na to patrzę tym bardziej kojarzy mi się z jakimś znaczkiem harcerskim :D
+1 głos
odpowiedź 12 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
DO czego będzie to logo?
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Strony www która będzie dotyczyć programowania i nie tylko : ) Kolorystycznie będzie to tylko czerń i biel : )
komentarz 13 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Mi to się tylko z lilijką kojarzy :D
komentarz 13 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Przyznam szczerze że nie wiedziałem wcześniej czym jest lilijka ale że stworzyłem coś podobnego do czegoś czego nie widziałem hmm, to jak wyróżnienie, dziękuję  : )
+1 głos
odpowiedź 12 października 2015 przez radek024 Szeryf (77,180 p.)
Jeżeli chcesz tworzyć loga, masz zamiar używać GIMPa? Rozumiem, że grafika wektorowa nie jest Ci znana. Warto wiedzieć, że tego typu rzeczy tworzy się w programach właśnie do grafiki wektorowej, aby logo, niezależnie od wielkości zawsze wyglądało tak samo.
 

Moim zdaniem logo jest słabe, i jeżeli cokolwiek bym projektował, jakąś wczesną fazę czegoś, robiłbym to na kartce - jest łatwiej nanieść poprawki, coś określić. Polecam pooglądać obecne standardy, czyli MetroUI oraz Material Design.
komentarz 12 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Dziękuję serdecznie za konstruktywną krytykę, fakt, nie jest mi znana jednak nic nie stoi na przeszkodzie by była : ) Logo powstało w kilku minut a pomysł jeszcze krócej więc jest to swego rodzaju myśl, jednak od czegoś trzeba zacząć : )
+1 głos
odpowiedź 12 października 2015 przez niezalogowany
Czego ma być to logo jaka to strona? do jakich odbiorców kierowana? Podaj więcej informacji.
komentarz 13 października 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Strony WWW dla programistów : )
0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Mnie się skojarzyło z harcerstwem (ZHP). Za mało wyraziste, dodałbym ze dwa kontrastowe kolory.

Jeżeli programowanie, to nic mi to nie mówi, nie domyśliłbym się. Za mało charakterystyczne.
0 głosów
odpowiedź 25 grudnia 2016 przez legnan Nowicjusz (160 p.)
Podoba mi się Twój pomysł. Uważam, że gdybyś usunął linie i zostawił tylko te 4 grubsze elementy to logo byłoby uproszczone i bardziej charakterystyczne. Pozdrawiam.
0 głosów
odpowiedź 4 stycznia 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Logo jest ok ale nie wiem do końca co chcesz uzyskać i co ma przedstawiać. Pasuje mi to do celtyckich znaków

Ja znalazłem coś takiego do tworzenia logo https://pixlr.com

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 226 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2016 w Nasze projekty przez veryhotshark Obywatel (1,620 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 196 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2017 w Nasze projekty przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 646 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...