• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

POMOCY nie czyta mi karty graficznej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
156 wizyt
pytanie zadane 8 października 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Marasx Nowicjusz (120 p.)
Witam mam problem, komputer nie czyta mi karty graficznej. Gdy jest podłączona wiatraczki się kręcą w karcie i na płycie, ale nie ma obrazu (nie włącza się nawet bios) , bez karty funkcjonuje normalnie. Zasilanie do karty podłączyłem. Obecnie mam napęd dvd, ale pod ATA, a na płycie gł mam tylko sate, więc nie mogłem zainstalować sterowników przez płytę podczas startu systemu, zrobiłem to później przez usb. Czy ktoś wie dlaczego moze się tak dziać? Bardzo proszę o pomoc.

Mój sprzęt:
system win7
karta graficzna: MSI R9 290X
płyta główna ASrock H97 Pro4

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 października 2015 przez chris Gaduła (3,680 p.)
Kabel od monitora podłąćz do karty graficznej, a nie płyty głównej :)
komentarz 8 października 2015 przez Marasx Nowicjusz (120 p.)
okej, ale to muszę kupić przejściówkę, jutro dam znać, czy pomogło
komentarz 14 października 2015 przez pierep94 Bywalec (2,720 p.)
Hahaha, zaczęłam już kombinować co może być nie tak, a na taką prostą odpowiedź (i jak widać udaną) bym nie wpadła :D geniusz!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 327 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2016 w Sprzęt komputerowy przez Bartek Woźniak Początkujący (460 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 274 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 317 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Mivvat Początkujący (250 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...