• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Schizohatter's Homepage

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
161 wizyt
pytanie zadane 8 października 2015 w Nasze projekty przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Wersja 4. Do zrobienia została tylko podstrona blog. Nakłaniam do przeglądania na zwyczajnych ekranach, a nie mobilnych, chociaż wersja mobilna też funkcjonuje. Co myślicie?

http://46.101.194.44/

Wsparcie starszych przeglądarek ograniczone. IE >= 10, najlepiej jednak 11. Cała strona działa poprawnie bez JS (i de facto większość animacji [w tym menu] jest zrobiona w CSS, a w JS tylko przypisuję klasy).

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 października 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Za wygląd, animacje i oryginalny pomysł 10/10. Nurtuje mnie jednak pytanie - do czego potrzebne są jquery i lightbox skoro animacje są w css?
komentarz 8 października 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
lightbox to nie TEN lightbox, tylko naprawdę bardzo leciutki skrypt, który tak się nazywa z racji tego, że autor tak sobie wymyślił. Na razie mi się nie przyda, ale na przyszłość.

jQuery do AJAXu i pojedynczych animacji, które nie są wykonane w JS (wysuwanie menu między innymi) i do DOMu (oh tak, queryselectorall mogłem użyć, ale cóż tam, jQ się jeszcze przyda :)), do zarządzania klasami itd.
komentarz 8 października 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)

Dzięki za odpowiedź. Właśnie tak myślałem, że to na przyszłośćsmiley 

komentarz 8 października 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
JS zostanie w ostatecznej wersji scalone w jeden plik oczywiście. Na razie nie mam głowy ogarniać procesora, który to połączy.

Podobne pytania

+1 głos
6 odpowiedzi 282 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2016 w Nasze projekty przez piotr13 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 429 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 313 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Nasze projekty przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

92,547 zapytań

141,389 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...