• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Obiektowość, albo śmierć.

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
473 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w PHP przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Cześć. Proszę o danie linków w komentarzach z których można się nauczyć obiektówki w php.

Dawajcie tylko te, z których naprawdę da się nauczyć obiektowości. Przeczytam wszystko co wyślecie o niej, Obejrzę każdy film jaki wyślecie. Mam zamiar się nauczyć jej choćby nie wiem co. 

Zapraszam do spamowania z linkami do kursów.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
wybrane 11 kwietnia 2015 przez HaKIM
komentarz 11 kwietnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Na początek nie polecam książki nr 2. Mam ją, przeczytałem jakoś 70%, ale dla totalnego laika nie nadaje się w ogóle. Jest pisana koszmarnie skomplikowanym językiem.  Nie będę  z głowy przytaczał przykładów, ale  często autor takich złożonych zdań używa, że mozna czytać i 10x  i tak ciężko zrozumiec co miał na myśli. Po drugie używanie typowo obiektowego jęzeka początkującemu nie ułatwią nauki. Zaraz się pogubi w obiektach.  Dla kogoś kto miał strzyczność z OOP jak najbardziej, dla totalnego laika odradzam.
+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez random001 Użytkownik (610 p.)

Ja się nauczyłem z kursu autora tego serwisu LINK ​​► http://miroslawzelent.pl/kurs-obiektowy-c++/

 

+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
A obejrzałeś filmy Pana Mirosława Object c++ ? To pomogłoby ci nauczyć się i w php
komentarz 11 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Wiem, wiem. Zrobiłbym tego c++ obiektowe, ale codeblock mi się wali, a jestem leniem i nie chcę mi się instalować. Ale w końcu będę musiał ruszyć dupę. ;p
komentarz 11 kwietnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Sebastianie, jeszcze dodam od siebie, że jak obiektówkę będziesz robił to zaopatrz się tam ( jeśli nie masz) w jakieś środowisko.  np.  NetBeans dla php, czy Eclipse.
Komfort pracy z PHP się zwiększy:>

Ja osobiście polecam PHPStorm'a.
komentarz 11 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

PhpStorm - Moje marzenie, niestety, drogi do niego są zamknięte wielkim napisem:

199 €.

komentarz 11 kwietnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
199 to dla firm :)!

Dla indywidualnego jest 99, ale sa zniżki czasem, aczkolwiek licencja jest bodajże na zawsze, tylko możliwość upgrade masz na rok, póżniej jak chcesz zrobić upgrade programu do np 9 ( jak się skończy licencja) to będziesz musiał zrobić renew licencji:)

Przypatrz się dobrze https://www.jetbrains.com/phpstorm/buy/ :)

Mi się niebawem trial skończy, to kupię, zdecydowanie:)
komentarz 11 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Rzeczywiście. : p
komentarz 12 kwietnia 2015 przez grun Początkujący (440 p.)
Jeżeli jesteś studentem masz za darmo :)
0 głosów
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez pawlo12345 Użytkownik (660 p.)
Ja również polecam kursy pana Mirosława Zelenta na temat obiektówki w c++. Ucząc się c++ póżniej można łatwo się przezucić na np. obiektowy php.

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLOYHgt8dIdozvOVheSRb_qPVU-4ZJA7uB

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 232 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2023 w PHP przez juuunior Początkujący (300 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 291 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w PHP przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 385 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2019 w C i C++ przez enero Początkujący (330 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...