• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uzywanie Mono Ide for linux

0 głosów
456 wizyt
pytanie zadane 1 października 2015 w C# przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
Kompilator: Mono Develop wersja pod linuxa

Witam, zaczalem swoja przygode z C# napisalem pierwszy program hello world wszystko ok kompilator nir wywala bledow jest to aplikaca konsolowa. Ale nie wiem jak te konsole odpalic, tak nowy ide i nie wiem gdzie co jest i jakim skrotem klawiszwym sie to robi.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 października 2015 przez Sedi Stary wyjadacz (10,200 p.)
W Mono Develop "buduje" się F7, po czym naciska się F5. Może w Mono Ide jest tak samo ?
komentarz 2 października 2015 przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
wciskam f7 budowanie... budowanie zakonczone wciskam f5 i nic sie nie dzieje

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,482 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2016 w C i C++ przez wiktortr Początkujący (250 p.)
+4 głosów
18 odpowiedzi 2,673 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2016 w Offtop przez Gowi Użytkownik (830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 659 wizyt
pytanie zadane 4 października 2015 w C# przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...