• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Czy istnieje strona jakiej jeszcze nie było?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
837 wizyt
pytanie zadane 1 października 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez paragon Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 3 października 2015 przez event15
Witam, jestem tu nowy :)

Na wstępie mam odrazu pytanie, nie wiem czy poprawne.

Czy według Was istnieje możliwość stworzenia strony internetowej jakiej jeszcze nie było, gdzie każy będzie mógł spedzić swój wolny czas i uciec od rzeczywistości?
komentarz zamknięcia: problem rozwiązany

6 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 2 października 2015 przez niezalogowany
wybrane 3 października 2015 przez paragon
 
Najlepsza
Oczywiście, że pojawią się jeszcze tysiące nowatorskich stron internetowych, które uwiodą miliony i zapewnią, hehe, milionowe zyski. To tak jak z pytaniem: Czy można wymyślić jakąś nową historię (książka/film) jakiej jeszcze nie było? Czy można nagrać jakiś utwór? Czy można wymyślić jakąś koncepcję filozoficzną, socjologiczną, psychologiczną, polityczną itd.?

dpowiedz jak napisałem powyżej - oczywiście że tak :) Dopóki żyć będą ludzie, dopóty myśl ludzka będzie się rozwijała.
komentarz 3 października 2015 przez paragon Nowicjusz (160 p.)
Widzę ze mnie zrozumiałes idealnie. Super odpowiedz, dzięki.
+5 głosów
odpowiedź 1 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Stron internetowych może być nieskończenie wiele, więc oczywiście, że istnieje taka możliwość. No cóż, pytanie nie jest zbyt sensowne, ale już znasz na nie odpowiedź.

I tak idealnym miejscem spotkań jest Forum Pasjonatów! (kto za, łapka w górę wink)

komentarz 3 października 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Spoko, uważam że kłótnie to bezsens, ale chciałem wyrazić swoje zdanie :)
komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
No dokładnie, o to w forum chodzi, żeby wyrazić swoje zdanie. Dobra, teraz tak na serio koniec. No chyba, że jednak jeszcze macie coś do powiedzienia ;)
komentarz 3 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Eryk, nie miałem tutaj nikogo na myśli, tylko co godzinę widzę nowy komentarz pod tą odpowiedzią - a to chyba już lekka przesada wink

komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
Też mnie czasem wnerwia spam pod postacią powiadomień... Dobra, teraz serio koniec, bo nikt z nas nie wytrzyma psychicznie ;D
komentarz 3 października 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Patrycjerz, ja wczoraj pod jakąś w ciągu godziny miałem 12 :D
+1 głos
odpowiedź 3 października 2015 przez niezalogowany
Pytanie jest dość ciekawe. I tak, możesz stworzyć serwis, którego jeszcze nie było bo kreatywność jest nieskończona i możesz wymyślić cokolwiek, nawet jeżeli coś startuje jako głupi akademicki projekt, to może zdobyć niesamowitą popularność "bo tak"
0 głosów
odpowiedź 3 października 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Jak znajdę to wkleję linka :P

A tak serio - zwróć uwagę jak wyglądał Internet kilka lat temu. YouTube był na poziomie teraźniejszych podrzędnych stron z filmami, FB nie był światowym gigantem... Wtedy i tak wydawało się że trudno wprowadzić jakieś innowacje. Za kilka lat też sporo się pozmienia, na pewno jacyś giganci stracą na popularności, na pewno pojawią się nowe strony które szybko zyskają rzeszę fanów.

"Wszystko co można wynaleźć, zostało już wynalezione" Charles Duell, 1899 rok.
komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
edycja 8 października 2015
To ten Charles musiał być albo idiotą, albo pesymistą ;)
komentarz 7 października 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Wg mnie to troszkę ignorantem :)
0 głosów
odpowiedź 3 października 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Uważam że jest mnóstwo niewykorzystanego potencjału, który należy tylko odpowiednio zmodyfikować bądź ukierunkować.
Nie wiem czy ktoś "sprzeda" tutaj taką myśl :D
Taka mała dygresja. Po co uciekać od rzeczywistości ?
Chyba lepiej spędzić miło czas, relaksując się ?
Uciekamy zawsze od czegoś czego się boimi, bądź uważamy że nas przerasta, wystarczy zmierzyć się z rzeczywistością>
W zasadzie już masz odpowiedź na pytanie odnośnie str która nie została stworzona :D
–1 głos
odpowiedź 3 października 2015 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Strona o którą pytasz to Facebook
komentarz 3 października 2015 przez paragon Nowicjusz (160 p.)
Musi to być coś co zastąpi facebooka ;)
komentarz 3 października 2015 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Jest takich stron mnóstwo. I w większości są to portale społecznościowe.

Podobne pytania

–15 głosów
4 odpowiedzi 446 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 1,148 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 851 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...