• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[ C# ] Szukamy osoby do pisania aplikacji mobilnych

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
593 wizyt
pytanie zadane 27 września 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Cześć !

Jak może niektórzy wiedzą jestem członkiem zespołu Simply Code ( simply-code.pl ), zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i aplikacji mobilnych.
Szukamy osoby do pisania z nami apek w C#, mile widziane doświadczenie w xamarinie ( https://xamarin.com/ ). Nie można tego nazwać ofertą pracy, szukamy po prostu kogoś kto chciałby zdobyć doświadczenie i budować portfolio razem z nami.

Na razie w windows-store mamy wydaną jedną aplikacje, ma ona 700 pobrań:

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/smieszne-polskie-dzwieki/9wzdncrd8fm2
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lub miał pytania, proszę pisać na maila mateusz.urbanczyk97@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na forum ( pytania możecie też zadawać w odpowiedziach ).

Pozdrawiam :)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 listopada 2015 przez niezalogowany

700? rozumiem, że dopiero zaczynacie - ale to jednak słaby wynik :v Do tego maile w "Kontakt" podpięte pod prywatne adresy z gmail i wp? ;) Macie domenę to zróbcie sobie jakieś firmowe maile kontaktowe smiley

komentarz 2 listopada 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Też weź pod uwagę, że to Windows Phone gdzie jednak jest słaby rynek
komentarz 2 listopada 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
No tak, to nie jest najlepszy wynik. Ale pochwalisz się ile ty masz pobrań na twoich apkach ?
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
łącznie, wliczając studio dla którego robię? xD >100 000 prywatnie

i ponad milion odsłon miesięcznie w grach na fb + nk + kilka serwisów z grami :v
komentarz 4 listopada 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
czekaj.. jak dostane praktyki przykładowo w m$ albo w google to mam napisać, że > 100 000 000 000 ? i do tego to iksde, którego nie lubie, a przynajmniej na forach bo kojarzy mi się z gimnazjum. Bardziej mi chodzi o to co zrobiłeś sam bo wątpie, że napisałeś aplikacje, która ma przynajmniej 100 pobrań (pewnie jedynie jakiegoś bug fixa dla "studio dla którego robisz"). Tą aplikację na WP akurat robiłem ja i zajęło mi to jakieś 2 tyg. Czy w tym wieku coś wydałeś? Jak chcesz to możesz dołączyć, a może też ogarniesz troche zespół i może masz jakieś dobre pomysły :)
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
100K prywatnie w moich własnych apkach ;p

>1M studio z którym współpracuję

:D

w Twoim wieku miałem już startup w AIP xD
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
Aaa i nie hejtuję. Tylko sprowadzam na ziemię. Wydałem łącznie >20 gier i apek śmieciowych. Tylko kilka z nich całkiem dobrze wypadło. Sam uważam siebie za początkującego mimo tych kilku zer w prywatnych statystykach na koncie developera w google play ;)
komentarz 4 listopada 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
To ciekawe, ze chodząc do szkoły miałeś już startup. Sprowadź raczej siebie na ziemie bo widać, że się wywyższasz :) porównywać kogoś w tym zawodzie młodszego o kilka dobrych lat to troszkę także przesada. Nie trzeba nikogo tu sprowadzać. Szukamy nowych osób do drużyny, a Ty zaczynasz kogoś sprowadzać. Nie rozumiem.
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
edycja 4 listopada 2015
AIP - wystarczy 16 lat ;)

Dobra nie chce się kłócić. Możliwe, że za kilka lat będziecie więksi niż Ubisoft i tego Wam życzę! Powodzenia :)

ps. poprawcie w stopce w Waszej stronie linki do społecznościówek,

oraz newsletter i navbar ;D
komentarz 4 listopada 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Co jest z tym nie tak?
komentarz 4 listopada 2015 przez niezalogowany
Problem na małych rozdziałkach i newsletter przenosi na stronę z błędem.

http://imgur.com/a/w1Yv
0 głosów
odpowiedź 2 listopada 2015 przez niezalogowany
Zanim zaczniemy rozmawiać o ewentualnej współpracy, chciałbym się dowiedzieć, jaki progres osiągnęliście od momentu, kiedy po raz pierwszy napisaliście na tym forum, że uczestniczycie w takiej inicjatywie? Bo ja widzę dokładnie tę samą stronę, z tym samym portfolio (a bądźmy szczerzy, trochę czasu już minęło).
komentarz 2 listopada 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Chłopaki z zespołu pracowali przez wakację nad grą, o której możesz poczytać tutaj:

https://forum.pasja-informatyki.pl/70704/projekt-deep-in-dungeon

Według mnie im to bardzo dobrze wyszło :)

Krótki zastój był spowodowany małym zamieszaniem w teamie i zmianą "zarządu" ( bo na dobrą sprawę każdy jest równy ).

Kolejną rzeczą jest gra pingwin, która jest już skończona i tylko ją musimy wydać na windows-phone'a. Co do samych stron internetowych to przez to że jestem teraz zatrudniony mam mało czasu żeby robić jeszcze na konto simply-code, ale na 90% w przeciągu miesiąca 3 strony polecą do naszego portfolio.

Pozdrawiam
komentarz 2 listopada 2015 przez niezalogowany
Hmm. Zwracam honor. A jak sprawa wygląda z licencją na Xamarin, zakładam, że każdy we własnym zakresie?
komentarz 2 listopada 2015 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)
Sama platforma jest darmowa

https://xamarin.com/download

Jeżeli chcesz korzystać z ich IDE, Test Cloud itp. to możesz kupić licencje.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 129 wizyt
+3 głosów
5 odpowiedzi 914 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...