• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prośba o pomoc w sprawie kursu css wg poradnika Mr. Zelenta.

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
322 wizyt
pytanie zadane 26 września 2015 w HTML i CSS przez Kuba Jasiński Nowicjusz (150 p.)
edycja 26 września 2015 przez Kuba Jasiński

http://wklej.org/id/1804463/

Mój problem polega na tym że podczas szkolenia się wg poradnika: Mr.Zelenta... zatrzymałem się w 52:53 minucie i tutaj nie wyszło mi:"menu" pod Pingwinem z linuxa. Jest inne niż na filmiku.

Wiadomo robię czyli zgapiam krok po kroku jak co zrobić by nauczyć się potem sam własnoręcznie i wykonać stronę www itp. Robię to menu i właśnie buum nie wyszło. Zamiast to menu które miało być jak na filmiku to wyszło takie: te paski z słowami są jeden pod drugim i nie ma tych kresko kropek lub nazwa(której nie pamiętam)... oczywiście to ma być z odstepami ale jak widać w linku czyli w css to czegoś nie zauważyłem lub pominąłem to i wyszło inaczej niż chciałem.

 

Edycja:1. Jeszcze raz przepraszam za nie dopatrzenie. ok : Mr.Zelent , Youtube,  Kurs CSS odc. 2: Stylizacja szablonu strony. Właściwości CSS w akcji

Edycja:2.Link do filmiku który miałem też podać:https://www.youtube.com/watch?v=clRo9ISlKKw

edytowałem post 2 raz i jest poprawiony.

Jeśli tu czegoś brakuję lub znowu źlę coś zrobiłem to proszę pisać na priv.PS:nie jestem mistrzem w pisaniu postów...Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam.

Edycja:3.

Wyniki Walidatora CSS W3C dla http://wklej.org/id/1804463/ (CSS wersja 3)

Gratulacje! Nie znaleziono żadnych błędów.

Dokument ten jest poprawnie napisanym arkuszem CSS wersja 3 !

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 26 września 2015 przez DavidMCPolska Bywalec (2,770 p.)

To se czekaj wink

Bo nikt nie wie według jakiego poradnika się uczyłeś, nie podałeś nazwy, odcinka, linku laugh

komentarz 26 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Dokładnie oraz nikt tutaj nie płaci za odpowiedzi, jest to dobra wola użytkowników, więc najwyżej możesz poprosić o pomoc, a nie czekać na odp..
komentarz 26 września 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
@Kuba Jasiński A tak na serio to mógłbyś przynajmniej opisać na czym polega problem. Nie każdy oglądał ten odcinek a większość oglądała na tyle dawno, że można zapomnieć jak to menu wyglądało.
komentarz 26 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)

@Czort szczerze?

Po tej wiadomości nawet gdybym znał odpowiedź, nie udzieliłbym jej:

"Jak mam problem to ktoś musi odpowiedzieć . Nie będę jak głupi spamił byle coś było . Nie po to zakładam post by nie mieć odpowiedzi na pytaniem a problem jest taak???!!. "

On żąda, nie prosi, sam pytając o coś, mam świadomość, że ktoś poświęca swój cenny czas by mi pomóc, nie wyobrażam sobie wymagać tego od kogoś, bo wcale tego nie musi robić..

komentarz 26 września 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)

@Nibmelg Zgadzam się, ale przynajmniej poprawił post. Zawsze to nastąpił jakiś progres, czego w przypadku sporej części nowych użytkowników nie można powiedzieć. Nawet chyba dam mu za to +1smiley

komentarz 27 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Do mnie też napisał, w sumie o to mi chodziło, by zrozumiał, że ludzie poświęcają swój prywatny czas by pomóc i należy im się jakiś szacunek, a wydaję mi się że zrozumiał, a to w życiu jest najważniejsze :)
0 głosów
odpowiedź 26 września 2015 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
edycja 26 września 2015 przez PreZmyK

Po .optionL linia 193 masz ":". Usuń, bo kod się blokuje.

Literówki, błędy w znacznikach itp. sprawdzaj validatorem.
https://jigsaw.w3.org/css-validator/
Znam ten ból, gdy przegląda się 10 razy kod i dalej nie wiadomo co jest nie tak :p

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 382 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 212 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2019 w SQL, bazy danych przez oracledev Użytkownik (620 p.)
+46 głosów
19 odpowiedzi 13,324 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...